Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vánoční dárky


Recommended Posts

Pavlík jako každé dítko poněkud zlobí a tak jsem se ho rozhodl poněkud vytrestat

post-1009-14109614224807_thumb.jpg

Zabalil jsem mu prázdné krabičky od autíček, která jsem rozvěsil různě po stromečku s tím, že jak zlobil, tak ježíšek autíčka daroval někomu hodnějšímu. Po chvilce pátrání si ale všiml, že na stromečku přibyly nějaké ozdobičky a následně jsme půl hodiny pátrali, kam jsem těch 12 autíček rozmístil. Tento nápad nemám z mé hlavy, stejně mě ztrestal můj táta a pamatuju si to dodnes.

P.S.

Děkuju Pe.Trovi za dodávku autíček za symbolickou cenu až domů

[upravil dne 24/12/2010 21:08 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

inak podobné vlákno tu už existuje. Názov vlákna je \"Tak co vám letos nadělil ježura pod keř?\" tam by sa toto vlákno mohlo presunúť. Neviem sem dať odkaz, lebo som tu cez mobil.

Inak ja som si našiel papučky, pyžamko, mikinku,bundu a 3000 kusové puzzle:P

[upravil dne 24/12/10 21:41 marko306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medved. A tu premietacku si kde zohnal. Boooooze pripomenulo mi to moje detske casy ako som sa tesil kazdy vecer ked sa zotmie ako si budem premietat rozpravky na plachtu.

Promítačky se dají vcelku bez problému sehnat na aukru kolem 500,- Kč, tohle byl ale poměrně výjímečný kup, protože v ceně 400,- Kč byla promítačka + 15 filmů. Jinak s filmy kšeftuje jedna osoba na netu a ta si počítá za film minimálně 39,- Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...