Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak se těšíte na Štědrý večer ? :-)


Guest StibTo

Recommended Posts

Tak máme opět Vánoce "za krkem"

Co si zkusit otestovat jak jme na to se znalostí zvyků a obyčejů, které se k tomuto svátečnímu období váží?

Na 1. pokus jsem dal 17, ale dobrovolně se přiznávám, že z toho 4x jsem jen typnul a vyšlo to. :mrk

http://zena.centrum.cz/deti/grafika/2011/12/06/test-znate-vanocni-zvyky-a-povery-vyzkousejte-se/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz je funkční, jen není klikací. Ferinko to dozajista udělal schválně, aby se lemry donutily ho zkopírovat, vložit do nového okna prohlížeče a vejrat na klip :D:D:D

 

Jinak na Vánoce se netěším, rád je nemám a dobrovolně je trávím v práci, bohužel do budoucna to budu muset přehodnotit :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

juuuu to uz ani nevim ze jsem pred 4 lety neco takovyho zakladal :D   no u me se moc nezmenilo porad nemam Vanoce nejak extra rad hlavne kvuli vymejsleni a shaneni darku ... kez by se to dalo bez toho ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě! Obdarovávat nesmyslama lidi.... Jestli Vánoce za něco stojí, tak jedině, když se jako rodina sejdeme, dáme jídlo, vypijem spolu s tátou budwárka a pokecáme

Ale dárky mě nebetyčně štvou až serou. Možná tak pro malý děti, ale od třinácti let je to zbytečnost - jestli něco chci někomu dát, tak tak činím celoročně a ne zrovna na nějaký Vánoce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj Hariku a vůbec nejkrásnější jsou děti - tedy u mě už vnoučata.  :super

To Punkac: a pro ně to dělám, mě jsou nějaké dárky úplně "Pumpička", ale ta atmosféra a děti - to se nedá ničím nahradit.

Upraveno uživatelem FrantaCV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

juuuu to uz ani nevim ze jsem pred 4 lety neco takovyho zakladal :D   no u me se moc nezmenilo porad nemam Vanoce nejak extra rad hlavne kvuli vymejsleni a shaneni darku ... kez by se to dalo bez toho ... 

Ať ti tu hrobař nenapíše, žes založil vlákno vo hovně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja jsem od listopadu konecne nejak funkcni a dobelham se aspon do prace (zase v obchodaku), ale uz aspon neslysim ty sileny popevky a na davy koukam jen pres kamery :D

Ale ja se na ne hoooooodne moc tesim, Valinka loni vanocni nadilku prospala a tak se jako jednomesicni lady "radovala" az rano po vykrmu :D, letos uz je snad nezaspi. Uz ted se tesim, az bude vykrikovat vlak vlak (miluje je a tak jeden vetsi dostane). Mel jsem velky strach, ze jako novy clen naseho teamuvyfasuju vanoce, ale neveril jsem svym usim, kdyz mi dva moji kolegove (bezdetni mladi kluci) rekli, ze se prostridame a ze 24 den i noc volna mam ja, 25 a 26 denni a oni si to nejak poberou. A tak jsem cekal, ze Silvestra (o kteryho fakt nejde) budu v praci, ale mam tam volno, tak uvazuju ze mozna pojedem na chalupu :D, no proste me to hodne moc mile prekvapilo a uz ted se opravdu tesim. U nas budou vanoce chude, protoze po ty bouracce se nam ten prijem pomerne dost snizil ale to vubec neni duvod, protoze my mame radi vanoce protoze se hodime do klidu, dame si nejaky drink, pustime koledy, zapalime frantu, navstivime pribuzny, pustime nejakou pohadku.......vecer ehhm ehmm  no a kdyz bude snih, tak se i pujdem projit :)

 

Loni jsem od 11 do 19 hodin travil s mamou na Bulovce a nic prijemnyho. 

 

Proc mi to proboha zacalo psat tucne?

 

No a u me bude na stole urcite nejake to Plzenske, a urcite i nejaky mistni pivovar, ktery nekde na vylete potkam :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci bacha,mouhou vás i zavřít:

Vánoce, vánoce přicházejí, ale bacha na paragrafy !

1) Slibovat, že přijde Ježíšek - šíření poplašné zprávy
§ 357 Trestního zákona (dále jen TZ) - až 2 roky.
2) Když nebudeš poslouchat, nedostaneš nic - vydírání
§ 175 TZ - 6 měsíců až 4 roky.
3) Když budeš hodný, Ježíšek ti přinese ... - podplácení
§ 332 TZ - sazba až 2 roky.
4) Lití olova - činnost, která může způsobit újmu na zdraví -
§148 TZ - odnětí svobody až na 1 rok.
5) Otevření dopisu pro Ježíška - porušení listovního
tajemství - §182 TZ - až 2 roky.
6) Když vydržíš až do večera "nepapat", uvidíš zlaté
prasátko - § 207 TZ - zanedbání povinné péče -
trestní sazba až 2 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...