Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak se těšíte na Štědrý večer ? :-)


Guest StibTo

Recommended Posts

Doufam ze nedostanu banana za naprosto zbytecny vlakno ale pokec je pokec :D

... tak co, jak se tesite na darky a stromecek ? Ja budu mit pod stromkem mimojine potahy do auta takze se tesim dost :D Akorat teda stale jeste travim Vanoce s rodinou tak doufam, ze to psychicky ustojim ve zdravi ...... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda vůbec, posledních pár let Vánoce a všechno kolem nich ze srdce a upřímně nenávidim.

Svátky klidu a pohody to pro mě byly naposledy někdy před 15ti lety, to jsem byl ještě fracek, co se těší na blbosti pod stromečkem.

P.S.: A stejně \"rád\" mám i Velikonoce, takže za mě se na jaře ptát nemusíš;)

[upravil dne 23/12/2010 10:18 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj chápu Tě ... já to mám poslední dobou spíš taky že si půlku dárků stejně nadiktuju sám co chcci tak se na to pak těším až to konečně dostanu do ruky ale ty věci okolo mě už čím dál tím víc iritují ... Například minulou sobotu jsem byl s cílem nakoupit posledních pár dárků pro příbuzenstvo v Tescu tady v Letňanech a docela jsem to psychicky neustál ... lidí jak nastláno, stres, bordel ... vydržel jsem tam jen chvíli pak jsem utekl :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám vánoce celkem rád, byť ty letošní nebudou úplně O.K. - ale věřím, že prckovy šťastné oči vyžehlí jakoukoli náladu.

Jinak coby člověk pracující téměř 20 let v knižním velkoobchodě Vánoce mít rád prostě musím - vždyť bez nich bych si nevydělal ani na slanou vodu (naštěstí jsou knihy ještě stále vítaným dárkem a tak se daří mít příjem, který celoroční průměr tak nějak dorovná na rozumnou úroveň).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kniha ? Univerzalni darek pro babicky = krizovky nebo kucharka :D Pro mamku to byvavaly romany Dicka Francise z dostihoveho prostredi nicmene mam dojem ze uz ma celou kolekci ... hehe (Petre barbar nejsi ja treba uz nekolik let vubec nectu.. tedy nepocitam-li casopisy atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli by být svátky klidu a pohody. Jak už někdo napsal, tak jsou to hlavně svátky pro naše nejmenší. V dnešní době už se neumíme radot a těšit z vánoc nebo jiných podobných svátků. Je to dánou zřejmě dobou. I výzdoby nejsou tak hojné, jak bývali v minulosti. Asi se svět mění. Ani Mrazík na ČT 1 není. Ná jsem na Štědrý den v práci a snad se večeer dostanu brzo domu. Jinak všem přeji šťastné a veselé.:papa:papa:papa

Kdo vás bude na Štědrý den v práci?

[upravil dne 23/12/10 13:24 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde jsem asi barbar , ja nedostal a ani nedaroval knihu tak deset let minimalně:roll

Ani dětem? :bojim

Pavlík má připraveno 8 pohádkových knížek + už jinde zmiňovaný DIAX s 15ti pohádkami, kolo a nějaká ta autíčka. Myslím si, že na jaře budeme kupovat zase další knížky - zatím ho čtení před spaním docela baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vánoce a vůbec ostatní svátky má každý takové, jaké si přeje mít--někdo v klidu a pohodě (protože tak žije celý rok), někdo v nervech a supermarketech...

Vánoce mám rád, hlavně kvůli dětem, ty dětské oči u stromečku se nedají nahradit ničím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viancoce mam velmi rad ... I ked deti este nemam :D

Rad kupujem darceky blizkym, sestrinim 2 detom, polovicke ... Proste a rad si vzdy nechavam minimalne neco, v tajnosti o cem nikto nevie nic ... Je to tak dobre :)

Ale vianoce mam hlavne rad, ze 24 sa ten zhon zastavi, a nastava klud ... Vecer idem von, vsade vsetci v pohode, v klude, cez sviatky malo aut, proste taka paradicka :) Mam cas na kamarady, vracaju sa sem aj ty co odisli za pracou do inych miest ci za hranice, proste je to fajn...

A silvester ani nehovorim, tento rok ideme do Tatier do Štrby :) A určo si pojdem aj zaližovať :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...