Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spodní kryt motoru


volnasek

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

Zdravím všechny!

 

Jak to tady čtu, tak většina z Vás shání kryty. Prodám kryty  z ocelových plechů tloušťky 2 mm se speciálními technologiemi a patenty. Doručení je zdarma jak do CR tak i na SK. Cena od 65,-EUR,záleží na tom jakou část kryt chrání. Pro více info mi pište bud do zprav anebo na e-mail : export.olena@gmail.com.

 

p.s. předem se omlouvám jestli  tento příspěvek někoho obtěžuje nebo někomu bude vadit  :)

 

S pozdravem,

Olena

Upraveno uživatelem Olena
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Ahoj, chci se poradit s uchycením krytu pod motor. Letos po výměně oleje jsem nasadil kryt, orig. šrouby jsem řádně dotáhl, ale po čase se šrouby uvolnily a kryt pod autem plandal. Šrouby jsem dával původní, nekupoval jsem nové, tudíž můžou být už vyběhané, ale i tak můžou být volnější otvory pro šrouby. Jak jsem zde četl, někdo dával samořezy, máte s tím někdo zkušenosti, případně jaké rozměry těch šroubů použít? Nebo kde za rozumnou cenu koupit původní šrouby, co jsem koukal po netu, dost mají ceny přemrštěné za pár šroubků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě kup nebo sežeň pár šroubů do sádrokartonu(jsou samořezné 3,5x20-30...já je měl doma tak jsem je rovnou použil)...do plastu jdou jak nic(nic se nemusí předvrtávat,prostě ho tam nastřelíš).....a sešroubuj kryt s pevnými plasty dohromady....

Ty origo boční šrouby na krytu jsem dal pryč  ...na celý kryt stačí ca.8 šroubů...........

Já mám osobně ten kryt docela odrbanej a rozlomenej jak jsem chytnul obrubník.......uprostřet jsem ho snýtoval a po bocích svrtal a je to ....žádnej novej nemá cenu.....svojí funkci plní..... :papa

Upraveno uživatelem celda1970
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci být hnidopich :) ,ale 3.5mm šroubky do sádroše tam budou lítat(origo šrouby mají průměr-  6.5 mm+plechová vložka do které se pootočí)já to vždy uchycuji  místo šroubků(které občas vypadnou)na obyčejné elektrikářské pásky(mimochodem skvěle připasují i neorigo díry krytu  motoru od poláků za 800 Kč) a každoročně při výměně oleje je cvaknu a dám nové-nikdy na technické nebyl žádný problém....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele Kurka: četl jsi můj příspěvek pořádně...?? říkal někdo že šrouby do sádroše dává místo origo šroubů... :myslim

..těma samořezkama  do sádroše ty plasty sešroubuješ dohromady místo origo šroubů....ty jsem vyrval ...rezavý šmejdy.....

Vpředu pod nárazníkem normálně použiju stávající tři šrouby do rámu.....bok a předobok krytu sešroubuju samořezkama a zadek krytu chytím stahovacíma páskama do podlaky.

Upraveno uživatelem celda1970
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
před 6 hodinami, Rychtar84 napsal:

píšou 1.99libry a free shipping. za jak dlouho jsi je měl doma?

Píšu "já teď objednával" .... ;)  Takže čekám. Dám kdyžtak vědět, jak dlouho to trvalo - ale u mě to nespěchá je to spíš tak "do foroty" to mít 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zdravím vás lvy, jelikož jsem v ztratil přední kryt pod motor, teď mi to lítá všude az pistí řemen, altik plnej snehu atak. Vetsina tu shanite na dieslovy motory. Potreboval bych kryt a schema na 407 sw 3.0i. Dival jsem se sem super price ale ani sam nevim jaky kryt tam byl a navic zde nemají obrázek 🤔

https://www.autodilyaaa.cz/kryt-motoru-peugeot-4-574834-5

 

Prosim o pomoc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...