Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co doporučit?


Guest Cabrio

Recommended Posts

Zdar všichni.Dnes jsem měl ve škole dílny a pochvíli si všiml borec co mě vysvětloval jak vrtat na stojanové vrtačce :) :) že mám montérky autoservisu tak se dal do řeči.Po chvíli se zeptal když máme autoservis to budu mít určitě auto, čím jezdím.Když jsem mu to vysvětlil tak se zmínil že chce kupovat auto.Přemýšlí o 205ce ;) nebo Favoritu :mad:;).Co bych mu prej doporučil :D :D :D .Co jsem mu měl říct??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle byl pohodovej chlap tak jsem mu taky doporučil Peugeota.Vždy? jsem měl taky možnost oba modely porovnat v přímém boji proti sobě.Takže osoba co o tom muže mluvit.Ale trochu mě namích tím srovnáním 205 kontra favorit. :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne mašinka byl u toho taky.Ale taky to tak divně smrdělo.Do vi jestli to byla jen voda.JR se tu dnes cely den neukázal tak kdo ví v které dílně mu je konec....

Jo a ten chlap se ptal po držáku čili auto co vydrží,že prej nechce žádnej sipák takže jsem mu bavora nemohl doporučit.To je ten sipák :D :D :D :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat co doporučíte mě,Mě teď ze středy na čtvrtek vykradli auto a vzali si zadní zámek plišáka a doklady od auta.Myslíte že si proto auto příjdou s udělaným klíčem podle zámku.Doklady maj.Tak to auto budu asi muset přepsat aby mi dali nové čísla a jinej Techničák.Už budu vraždit :mad: :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci malovat čerta na zeď, ale mě když vyloupli zámek, tak jsem si nejdřív zanadával a když jsem chtěl odjet, tak jsem nemohl dát klíček do zapalování. Byl tam zlomenej jinej a když jsem ho vydoloval, tak byl vybroušennej z jedný strany shodně s originálem. Měl jsem totiž jinou spínací skříňku. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...