Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čeština do RT3


m.ajk.l

Recommended Posts

tri noci? Tak to ti :potlesk Prekladám momentálne CISCO CCNA1 do slovenčiny a trvá mi to podstatne dlhšie. A podotýkam, že tým technickým výrazom v LAN rozumiem:papa

Tak tohle bylo za pomoci zveřejněného prográmku podstatně jednodušší a je to \"jen\" 3371 slovních výrazů a spojení a ještě jsem je měl možnost porovnávat se slovenskou verzí. Věřím že první tvůrci překladu to měli podstatně složitější a pracnější, já jsem jel už jen po prohrnuté cestě ;). Překládal jsem hlavně kvůli sobě a když už to je jednou hotový tak proč se nepodělit. Stejně tak jsem dělal i jiné překlady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čeština vytvořena funkční, testováno v Expertu. Je to česká lokalizace textů a k tomu slovenský ženský hlas navigace (z toho co jsem volně sehnal se mi líbil nejvíc). Dělal jsem zdarma češtiny programů do iPhone, tak proč ne i pro Navi...

Pokud máte zájem napište mi na e-mail (tlačítko dole) a přijde vám okamžitě automatická odpověď s linkem ke stažení.

Nedávám souhlas ke komerčnímu využití i když vím že vyčůránci se najdou, ale ono se jim to jednou vymstí :roker

Pokud si na cokoliv z návodu netroufáte, obraťte se na profíky za peníze, ale pokud jste kutilové tak vesele do toho, strávil jsem nad tím tři noci. Pokud dodržíte vše v návodu, úspěch se musí dostavit.

Jo ještě je to RT3 s barevným displejem CAN verze 6.63

Nepište sem o link, ani nepište SZ, link dostanete jen na mailu. Díky za respekt.

[upravil dne 19/2/11 14:11 tadom]

Tak za den a kousek 14 stažení. Doufám, že Vám funguje, pokud by jste narazili na nějakou chybičku, nebo něco nazvali/napsali jinak dejte vědět přesné znění fráze (abych ji mohl najít) a kde v systému se vyskytuje (například \"time\" je tam asi 8x a z toho je jednou potřeba napsat hodiny a jinak napsat čas...) a jsou tam i vícekrát se vyskytující fráze.

Jo a ještě děkuji za nabídky \"Donate\" ale proto jsem to nedělal, nejsem tvůrcem systému pro RT3, ani nemám licenci k úpravám a prodeji upraveného systému, ale mám rád, když to na mě kecá Česky a když už je to hotovo, tak proč se nepodělit. Jo a v mailu mě nemusíte prosit, odpověď chodí automaticky, stačí klidně pouhé Díky (nebo nic) :D

[upravil dne 20/2/11 22:49 tadom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel i v dnešní době se najdou jedinci, kteří si potřebují něco dokázat...některým to dalo před více než 1-2 lety hodně práce to přeložit a hlavně otestovat. nikdo nevěděl co se stane,pokud tam nahraju český překlad....bohužel pro nás a bohudík pro pro některé v RT3 nejsou kontrolní součty...

jsi v ČR a to že někde napíšeš pro nekomerční použití nezabrání, že to někdo nezačne prodávat. Bohužel pořád je to paskvil, který není doladěný,ale i přesto se bude prodávat za pár stovek. Akorát to těm lidem, kteří to přeložili jako první a prodávají to jako kvalitní produkt,tak to akorát kazí ceny. Ano když odvedu dobrou práci, tak za ní chci dostat zaplaceno. i když to nahráváme za peníze lidé nám děkují a jsou rádi že navigaci rozumí. a taky je hodně zákazníků, kteří si do krásneho auta nahráli podobný paskvil a jediné co jim to auto kazí je tento paskvil a my(nebo ostattní co to mají kvalitně provedeno) to potom znovu přehráváme.

nechápu lidi co si koupí auto za několik set tisíc a pak brečí nad cenou nafty, nebo cenou za češtinu nebo navigační CD.

BTW zkus přeložit něco co přeloženo ještě není jako RNEG, nebo třeba iDrive profesional pro BMW, nebo MMI 3G u AUDI a potom to dej zadarmo na net, pak před tebou smeknu!!!

[upravil dne 21/2/11 12:49 navigacecesky.cz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kto chce nech si da paskvil aky chce. kazdy si je strojcom svojho stastia. keby bolo vsetko za normalne peniaze tak nevidim dovod aby si to ludia nekupili normalne aj u predajcu. a co sa nafty tyka tak nad nou fnuka kazdy aj ten co ma auto za 90t eur. Takze prosim usetrite taketo komentare a neponizujte ludi co maju akekolvek auto aj taketo. Kto na to ma tak jazdi bez ohladu na to ake vozidlo prevadzkuje...

myslim ze by to bolo korektnejsie. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navigacecesky.cz: :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:papa už sem viděl hodně češtin a nestačil sem se divit co a jak to kdo přeložil......z některých \"hlášek\" se mi chtělo fakt:blicismajlik

Tak tak paskvil: V češtině slovenský hlas...no to je fakt super:super

[upravil dne 21-2-11 15:26 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já viděl jen překlad od Milhause ,jelikož ho mám ve svém a jsem spokojen ..... jinej jsem neviděl a tak si ani netroufám kritizovat a pak .... Darovanému koni na zuby nekoukej .... ale musí jezdit :D

... ono se vždy dobře kritizuje cizí práce:myslim

... je tu dána volba, tak to nechne na každém jednotlici co si vybere ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano přesně, čekal jsem kdy se \"potrefené husy\" ozvou. Píšu i o tom že vím, že se najdou vychcánci kteří to budou nabízet za peníze a také zároveň vím že se jim to určitě jednou vymstí. Slovenský hlas se mi líbí víc než poměrně \"robotický\" český. Několikrát tam píšu, že kdo si netroufá, má se obrátit na profíky. Jste přesvědčení že těch nyní něco kolem 20 lidí by u vás češtinu koupilo? Vsadím boty na to, že ne, prostě by jezdili s angličtinou, nebo něčím podobným. A jen tak, když už se tady útočí, máte ošetřena všechna autorská práva s výrobci automobilů? Myslím, že v tomto ohledu je má nabídka čistější. Jak píšu dělal jsem ji pro sebe a když už jsem ji udělal tak proč ji neposkytnout dál, dnes pomůžu já někomu s CZ zítra pomůže někdo mě třeba s diagnostikou, počítačem, stavbou.... To je základní myšlenka těchto internetových komunit... Přémo sorry neznáme se, ale co jsem našel zde na fóru, ty se chováš hodně komerčně, nezazlívám ti to dělej si jak chceš, ale prohlášení u aktivací funkcí na RT4,5 \"vím jak se to dělá, ale neprozradím, já jsem musel taky hledat\" jo jsi vysloveně přátelský :potlesk . Kdyby jste tady tak zuřivě nebojovali, proti češtině zdarma, tak bych tak nespěchal. Doufám že si ji stáhne co nejvíc lidí a budou ji šířit dál...

navigacecesky.cz až budu mít vlastní Audi, BMW, Medvěda tak budu řešit zase jejich systémy, nyní je nepotřebuji tak neřeším.

Ano vy už jedete v tržním, já jedu taky v tržním, ale vydělávám čistě a legálně a víte čím se nejvíc vydělá? Nevyhazováním peněz za zbytečnosti, jelikož si umím udělat cz, tak jsem ušetřil 2000,- a ono vydělat čistou dvojku, je vcelku slušné za tři večery u notebooku, místo brouzdání po netu...

Takže vesele si prodávejte a já budu vesele dávat zdarma ;) Nic na tom nezměníte ani svým házením špíny.

Edit: jo a pánové čím víc budete špinit, tím víc mě to vlastně těší, protože tím potvrzujete, že jsem vám vážnou konkurencí :D

[upravil dne 21/2/11 17:03 tadom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se komerčně chovám jen ohledně diagnostiky Peugeot Planet 2000 , před 3 rokama origo ( ne čína ) stála nemálo peněz a zkušenosti sem taky musel nějak získat , tak proč bych tu těžce získané zkušenosti jen tak rozdával , myslím že tu dost radím a rád , myslím že třeba 407 znám jako málo kdo tady.....samožřejmě jsou tady členové co jsou lepší to určo jo..... a vždy sem rád poradil....takže až tak komerčně se nechovám......

Vím že píšeš na vlastní nebezpečí........nepřeji ti to , zas takový nejsem ale až se nějakému chytrákovi co si myslí že to zvládne posere RT3 a bude ji muset nechat probudit za nemalý peníz, tak nechci číst ty příspěvky na tvoji adresu....už se tu něco podobného stalo......

Víš pořád platí \"za dobrotu na žebrotu\"

PS: Tím že češtiny instalujeme přímo na místě neseme i případné riziko umření RT3 tak proč to dělat zadara že.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS: Tím že češtiny instalujeme přímo na místě neseme i případné riziko umření RT3 tak proč to dělat zadara že.......

Zapojím sa do debaty. Keď som si kupoval 407 RT3, bol som úplny začiatočník. Jednoducho som si vygooglil RT3 SK, stiahol, napálil a nainštaloval pri zapnutom motore. Na tom nie je čo pokaziť a nič nezomrie, pokiaľ si zmeníš jazyk trebars na nemčinu, zapamätáš si cestu nastavenia, vymeníš CD, preklikáš sa na zmenu jazyka, vyberieš angličtinu a čo to? RT3 je po slovensky... Díky PeterTN, si šikovný! Dokonca som ten link rozdával ďalej. Tak ako som náhodou naň natrafil, rovnako som ho aj šíril ďalej. Veď sa dá jednoducho nájsť :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si jen myslíš že není na tom co zkazit.....asi si jich instaloval málo že???? Stačí když trochu blbne mechanika CD a je vymalováno.....a to může normálně číst hudbu, MP3 , Mapy.......potom dotyčného nezajímá že má něco s mechanikou....dojel s funkční RT3 a chce odjet s funkční......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, vy dvaja sa nedohodnete, tak na to sejte. Neviem o tom, že by pre RT3 bola slovenčina dostupná u importéra, zisťoval som to pred dvoma rokmi, keď som auto kupoval a bolo mi povedané, že nie je a nebude. Možno sa to zmenilo, neviem. Každý, kto to preložil porušil autorské práva a kto na tom zarába bez licencie, tak je to na kriminál či sa vám to páči alebo nie (máte na to všetky povolenia od importéra, prípadne výrobcu softvéru? ste registrovaní a platíte z toho odvody? atď atď) Je to úplne rovnaké, ako keby som vám ja začal ponúkať inštaláciu Win 7, kde som preložil pár template-ov

Mne je to jedno, robte ako chcete, mne to nevadí. Len tu nestrašte ostatných, ktorí by kľudne zvolili free verziu, ale už dopredu tu šírite správy, ako sa im to posere. Pokaziť sa to môže, aj keď to budete inštalovať vy - Murphyho zákony neobabreš. Radšej by som prijal rady, ako sa vyhnúť chybám pri inštalácii.

Ja som zástanca open source, pretože vidno, kam dospeli výrobcovia, ktorí sa snažia ľuďom nakukať, že ich operačný systém je proste najsuper na svete, lebo len oni poznajú zdroják a môžu ho meniť - záplata na záplate

HOWK:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tadom : cz udělat NEUMÍŠ, jen sis od někoho stáhnul program a jediné co umíš je aspon trochu anglicky aby jsi přeložil správně několik slov. (naše texty byly konzultovány přímo v servise a nejsou vždy jen strojově peložené).

A co se týká autorských práv atd. Jsme firma, děláme to na IČO, dáváme faktury a přebíráme ZARUKY za navigační jednotky a doporučují nás originální servisy! co se týká autorských práv, máme pořešeno i to!

Když ukradeš film a dáš ho na net zdarma, tak je to taky v pohodě???

a co se týká konkurence, i přes to, že to nabízíš zadarmo, pořád se najdou zákaznici, kteří dají přednost kvalitě a 2000 je nepoloží. mimochodem, je to nejlevnější cz co máme v ceníku...nabízíme např. cz pro BMW za 10 000 s originálním navi CD, tak si to přeber ty konkurence.

Jen me štve, že naši tvrdou práci někdo tak lehce pošpiňil a teď tady z nás dělá zloděje, protože za to chceme peníze. nám to trvalo několik týdnů, měnit písmenko po písmenku a testovat to. Většina z těch lidí tady co má kvalitní cz překlad na to žádný prg neměla!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...