Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čeština do RT3


m.ajk.l

Recommended Posts

Guest cybercop
To bych chtěl vidět toho chytráka který dá volně CZ ke stažení na ULOŽTO.CZ.......:bojim:bojim:bojim:bojim

Ja som dal Slovenčinu do RT3 volne na net...takže som chytrý? :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@cybercop to byla Tebou vyrobená Slovenština ? Jen se ptám protože zatím vím o jediné od někoho jiného.

P.S. Mám na prodej jednotku RT3 do 407 , stříbrný panel, kdyby někdo chtěl .....

presne tak, na Slovensku to preložil Peťo, myslím že z trenčína a dávať to na net pôvodne chcel aj on sám, lenže potom prišli chytráci, čo na jeho robote chceli zarábať, tak to stiahol. Takže ak si to neprekladal sám, tak by si si mal od neho vypýtať aspoň súhlas, čo si pravdepodobne tiež neurobil, takže sa tu tým radšej ani nechváľ:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo ríd riskuje, nepotřebuje kvalitu a chce ušetřit, tak ať si to stáhne a nainstaluje. Za opravu jednotky si ůčtujeme víc než za samotnou češtinu:D

Cena za češtinu pro jiné značkzyje uplně někde jinde a zákazníci si to raději zaplatí, než mít v autě za balík nainstalovaný nějaký paskvil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milhausi jen orientacne sa spytam....ak mozes mi odpovedz....to je ako komplet RT3(ak hej kolko evri) dakujem...ak chces napis ak nie nepis..:papa:papa:D:D

zapoměl jsem odpovědět. Je to jen spodní telematická jednotka, rádio. Bez dalších věcí. Cena 6000 kč. Vím, že to není asi nejmíň ale je 100 % a nemá nic naběháno mechanika. Skoro 2 roky mi leží v šuplíku. Měl jsem ji jako zálohu při tvorbě češtiny, kdyby se něco stalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pánové od češtin, sorry, ale vaše bránění se a strašení \"špatnými\" češtinami je zábavné. Zkusil jsem (úplně klidně) češtiny z uložto po naběhnutí byl systém bez textu, prostě jen prázdná okna. Vložil jsem systémové cd podržel \"dark\" systém se přehrál a vše je zase funkční. To je ta dražší oprava než čeština? :D Bráníte se jen z toho důvodu aby jste nepřišli o kšeft, o to je to smutnější. Myslete si o mě co chcete, ale chováte se stejně jako například magoři, tedy pardon podnikatelé, kteří nahrávají JB do iPhone za peníze a všude vyhlašují jak je to absolutně nebezpečná věc...

Ano, češtinu ještě nemám, ale bud mít a jak ji zprovozním rád se o ni podělím s komunitou zcela bezplatně a bez požadavku na jakýkoliv zisk. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové od češtin, sorry, ale vaše bránění se a strašení \"špatnými\" češtinami je zábavné. Zkusil jsem (úplně klidně) češtiny z uložto po naběhnutí byl systém bez textu, prostě jen prázdná okna. Vložil jsem systémové cd podržel \"dark\" systém se přehrál a vše je zase funkční. To je ta dražší oprava než čeština? :D Bráníte se jen z toho důvodu aby jste nepřišli o kšeft, o to je to smutnější. Myslete si o mě co chcete, ale chováte se stejně jako například magoři, tedy pardon podnikatelé, kteří nahrávají JB do iPhone za peníze a všude vyhlašují jak je to absolutně nebezpečná věc...

Ano, češtinu ještě nemám, ale bud mít a jak ji zprovozním rád se o ni podělím s komunitou zcela bezplatně a bez požadavku na jakýkoliv zisk. ;)

Presne tak! taketo fora su tu od toho, aby si ludia radili, co ide a co nejde, ako a co robit a nerobit, aby hlavne usetrili peniaze a pomohli si... mam pocit, ze vela ludi je tu primarne kvoli kseftu a brania sa pomoct... skoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je na tom že někdo nabízí nadstandart za peníze? Měli s tím plno práce a jestli to dají zadarmo nebo za peníze je jen jejich věc. Jinak i tito lidé zdarma pomáhají zdejším členům i nečlenům.

Jinak se stalo to že jeden zdejší člen nabízel slovenštinu zdarma a našel se takový \"poctivec\" který si ji on něj zdarma vzal a potom za peníze nabízel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo si rád hraje, experimentuje a chce ještě ušetřit tak si nahraje češtinu sám. Bude ho to stát nějaký čas a i riziko. Přesně tak začínala většina těch co to dnes nabízejí za prachy.

Kdo to chce bez starostí a bez nervů a rychle, zaplatí podle mě přiměřenou částku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v modifikacii a upravach RT3 sa moc nevyznam, som viac menej uzivatel, ktory ale trosku vie robit s pocitacom. Stravil som teraz 5-10min na nete a dohladal zopar overenych programov, ktorymi sa da lahko spravit preklad RT3

napr:

http://www.eurovan2.eu/forum/wip-com-rt4-rt3/8927-rt3-dt-editor.html

Takze tu pritomni pani, ktori ponukaju prerabky RT3 primarne na kseft a su tu jasne najskusenejsi si mohli odpustit prispevky o tom, ako si odpalime RT3 a mohli s troskou dobrej vole aspon spomenut, ze ak ma niekto zaujem, moze si RT3 relativne lahko a bezpecne sam prelozit.

Uplne suhlasim, ze tu svoje know how nemusia davat zadarmo, ale potom pre mna straca taketo formu celkom zmysel... a nikto po nich nechce, aby sem uploadli svoj preklad (aj ked pochybujem, ze si to vsetci prekladali a nemaju to od znameho alebo od nikoho ineho z fore a pod.)

Su tu viac menej 2 stranky uplne zbytocnych kecov ako si kazdy odpali svoje RT3 a uz sa tesia ako ich budu sa prachy davat dokopy... iba tadom predomnou sem dal uzitocne info, ze ten download z upnito nefunguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty co toto forum ztrácí smysl , však sem nemusíte chodit......jsem udiven že členové co jsou nováčci a mají pár příspěvků kecají že tu nikdo neradí( kolikrát jste poradili Vy že si dovolujete někoho osočovat ).........měli by jste si to forum přečíst celé a potom blbě kecat....... z 95% co jsem věděl jsem vždy poradil a rád se podělil o zkušenosti....tak tu toho prosím nechte......

A ted do mě........:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...