Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spínací skřínka


jansali

Recommended Posts

Zdravím všechny Peugeo?áky. Mám dotaz ohledně spínací skřínky u P-405. Při startování v ní nějak luplo a přestal se mě vracet klíček ze startovací polohy po nastartování motoru, tak že to musím dělat opatrně sám. Neví nějaká dobrá duše jak se ta spínečka vymontuje z auta a jestli se to nechá rozmontovat a nějakým způsobem opravit? Díky Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spínačka má zezadu malý šroubek (pokud už byla měněná, často už tam není), a pak je potřeba vyndavat ji s klíčkem otočeným tuším do první polohy, kdy jdou zatlačit ty západky, kterými drží ve sloupku řízení.

Jestli jde rozebrat nevím, ale měl bych kdyžtak jinou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to teda nejdřív zkusím vyndat a rozebrat jestli to půjde. Jinak ale díky za tu nabídku jiné spínačky. Možná ře ji budu potřebovat, protože až se to na mě všechno vysype tak to do kupy třeba už nikdy nedám. Ale to bychom se ještě domluvily. Zatím díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc ?a nepoteším, stalo sa mi to na jar, vybral som ju a ...... nič

keď som ju rozobral, bolo tam zlomené perko,

da sa aj zloži? ale to perko som nezohnal a ani sa mi ho nepodarilo spravi?,

musel som da? novú spínačku

neak necelých 2000 stoji samotná spínačka a komplet sada aj zo zámkami ma vyšla do 3000

skrinka, dvere, kufor. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to v sobotu vyndal z auta. Baterku jsem neodpojoval, protože stačilo rozpojit ty dva konektory které spojují samotnou spínačku s el.soustavou. Když jsem to rozebral, tak jsem opravdu to prasklé pérko našel, ale opravit jsem to nedokázal a tak jsem za 1000,- koupil novou v obchodě. Dát tu rozloženou spínačku spátky dohromady je pěknej pocuc ale aspoň jsem přišel na to jak se nechá přestavit zámek tak, abi tam pasoval starý klíč a nemusel člověk tahat klíče dva. Tak že všem díky za rady. Zdraví Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...