Sign in to follow this  
Followers 0
Samba

Radio - jak vyndat ?!

14 posts in this topic

Nevite nekdo, jak se vyndava original autoradio z P306 ? Neco mi tam vrze a cinka a zjistil jsem, ze to je pravdepodobne usazenim autoradia, ale nevim, jak ho vyndat. Diky za odpoved !!

[Editováno 12/10/02 Samba]

Vim ja jsem ho totiz menil ale zalezi jakej original tam mas jestli blaupunkt nebo pioneer.pokud je predni panel rovny je to blaupunkt a jestli je od zhora dolu prohlej je to pioneer.Aby jsi ho vyndal tak potrebujes takove dva plisky co tam dole zasunes tim to radio vycvaknes a pak ho tema pliskama vytahnes.Zkus zajet do autorizovaneho autoservisu jestli ti je prodaj jako prislusenstvi ale spis ne.Potom pokud mas knizku jak na to je tam popsany jak maj vypadat a pak se daj vyrobit ja jsem si je musel vyrobit.Pokud budes chtit tak ti o vikendu ty nakresy poslu mam je doma a ja jsem ted v praze na kolejich.

No, ja mam original radio peugeot,takze nevim, co to je za znacku. Neni to rovne radio, ale sikme. Pri pohledu zepredu ma kosodelnikovy ovladaci panel. Kyby si mohl, tak mi posli navod na vyrobu tech plechu na adresu : Pedro.Santana@seznam.cz diky !!!

Sorry JR mas pravdu je videt ze jsi znalec :D :D

samba:pošlu ti to jen co se dostanu domů,ok

Jr:dnes se přijedu podívat na strahov a na ten tvuj nový zázrak :D :D

Já taky přijedu svým novým skvostem možná.je to obyčejná 1.4 D 106.Ale přijedu dýl mám cviko z matiky a tam musím.Do kolika tam budete.

Tak to bych měl stihnout pokud nebude zacpaná Praha jako minule :mad: :mad:

A já myslel že do 306 dávaly jen Clariony. Vždy? Ti k tomu stačí jen úzký šroubovák. Zespoda po stranách asi tak 2 cm od krajů jsou \"vytfézovaný drážky. Chytneš rádio za kazetovou mechaniku - strčíš prsty dovnitř, a přitáhneš k sobě, a šroubovákem od shora dolů odehneš plíšek, nejdřiv jeden a pak druhej.