Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hledá se řidič jakékoliv P406


Pietro

Recommended Posts

Rád bych se zeptal na tvoje zkušenosti se 406, na spolehlivost, poruchovost, atd. Mám ho asi čtvrt roku a zatím spokojenost. Předtím jsem dráždil japončíky Mitsubishi a Mazdu, no a s P406 zatím nemám žádný zkušenosti. Jak jseš na tom ty, máš nějaký postřehy +/- s pežotem. Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdím s Peugeoty asi od r.91, tak že jsem těmito auty poznamenanej. P 406 je krásné, prostorné a pohodlné auto. Co se týče problémů, neměl jsem nic vážného až na drobné opravy. Jediné co ti k Peugeotu můžu říct je to, a to ti může potvrdit většina "pežo?áků",že jsi koupí tohoto krasavce udělal to nejlepší co jsi udělat mohl. GRATULUJI!!! ;) ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se ke gratulaci. :D;).Pezoti jsou totiz vseobecne spolehlivá auta.ja přímo nemam 406ku ale do servisu k nám jezdí známej ten má HDI a co ta 406ka zkusí to zkusí a pořád jezdí a dělaj se na ní jen ty klasický údržby.A když ti řeknu že je jezeďák a je sní věčně někde na poli.Prostě ještě jednou gratuluju. :cool: :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec. Nevíte něgdo náhodou jak se dostat do předních levých dveří, abych to celý nedoku..il. Potřebuju rozhejbat zámek, funguje totiž jen při zamykání (což je důležitý, že) a při odemykání mu po použití dálkovýho musím pomoct ještě klíčkem. Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli budu přesnej, ale je to jednoduchý. Ve spodní části jsou dvě oválné záslepky a pod nima jsou šroubky, pak vydloubni kryt repro(myslím, že neí zajištěn šroubkem), vyšroubuj repro, v madle vydloubni opatrně spínače stahování oken,pod nima jsou dva šrouby a vydloubni madlo(tu vaničku). Teď si nejsem jist, jestli přijde ven dřív vanička nebo spínače. Každopádně to dělej s CITEM. No a když máš všechny šrouby venku, tak tapecírunk od spodu odcvakej a nakonec ho povysaď a je to. ;)

Doufám, že máš hvězdičky, než to začneš dělat. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teď zrovna asi ne, ale až se trochu oteplí. Jsem taky zvědavej co s tím vůbec je, když to funguje při zamykání a při odemykání to nechodí, estli to stačí promáznout nebo nějak víc tomu domlouvat.Ty máš HDI? Co je to za typ 60 kW nebo 80 kW. Zdary

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O 1,9 TD jsem taky uvažoval, ale nakonec se nachomejtla nabídka 2,1 TD s mezichladičem, v plný výbavě i s klimatizací, kromě kůže a střešního okna. Co maj 1,9 za výbavu a jak je to svižný? Měl jsem předtím Mazdu 1,8 V6, to bylo docela švihadlo, ale s tímhle, i když díslíkem, si nemůžu stěžovat, co se do svižnosti týče. Zdary

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...