Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 1.8 66kw


Chajda

Recommended Posts

Zdravím, tak i já se rozhodl že založím vlákno svému autu.

Jedná se o Peugeot 406, starý model r.v.1998, obsah 1.8 o výkonu 66 kw. Z výbavy jen přední okna v eletrice jinak nic, zrcátka manual, zadní okna klička.

406tka je v rodině od roku 2004 kdy ji koupil můj otec, od té doby celkem bez poruchy, a nyní je moje. :)

První co bylo tak sem měnil všechny stabil. tyčky a oba čepy řízení. A aktuální stav km něco málo přes 145 tis. A v plánu je nové repro, jak do dveří tak dozadu, nejspíš i výškové a nějaký ten zesilovač, ze subwofrem ještě počkám ale do budoucna bude asi taky.

[upravil dne 14/11/10 08:59 Chajda]

[upravil dne 30/12/10 15:51 Chajda]

[upravil dne 4/2/11 08:07 Chajda]

[upravil dne 23/5/11 09:31 Chajda]

[upravil dne 8/5/12 12:45 od Chajda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Měl bych ještě dotaz ohledně předních mlhovek: šlo by je zapojit tak abych si je mohl pustit kdykoli ? jako mít je na samotný vypínač ? máte někdo schéma jak by to pak bylo zapojený, co by u toho všechno muselo být ? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík a tohle je jen na zkoušku, chtěl jsem vědět jak to bude vypadat. Ten plast kolem přístrojovky sem si sehnal jinej, takže mám schovanej ten původní černej, a tak to možná půjde zpět do černé, to ještě nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...