Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Dotaz na adminy


Marcel505

Recommended Posts

Proč nejde změnit ikonka třeba z otazníku na zelené odškrtnutí? Teď sem chtěl příspěvek upravit, aby byl ve výčtu zeleně odškrtnut, a neprovede se to...

[upravil dne 23/10/2010 od Marcel505]

[upravil dne 24/10/10 od Pe.Tr]

[upravil dne 24/10/10 od Pe.Tr]

[upravil dne 25/10/10 od Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Kopie příspěvku do nového fóra:

Dotaz.

Pod mým AVATAREM se zobrazuje nějaká výstraha \"Staus varování\" Co si pod tím mám představit? Co to znamená? A proč? Když odkaz rozkliknu tak se zobrazí okno a v něm: \"Nejsou zde žádná varování\" Tak tomu poněkud nerozumím. Může mi k tomu někdo podat vysvětlení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Franto, tohle si pročti, ptal jsem se na to samé

http://test.peugeot-club.com/index.php?/topic/95994-chyb%C4%9Bj%C3%ADc%C3%AD-funkce-n%C3%A1vrhy-na-zlep%C5%A1en%C3%AD-a-jin%C3%A9-p%C5%99%C3%ADpom%C3%ADnky/?p=1585215

Až když dostaneš nějaké varování od moda či admina, tak u toho statusu svítí červený vykřičník a po kliknutí si můžeš přečíst zprávu, proč si varování dostal......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu nedostačující vysvěltlení cituji: \"lidi můžou upozornit na Tvé jednání na fóru a v tomto statusu si můžeš přečíst z čeho Tě někdo obvinil....\". Já tam vidím pouze. \"Nejsou zde žádná varování\"???

Jaký to tedy má smysl? Pokud někdo proti mě, či mému vyjádření nebo příspěvku má nějaké námitky, tak ať sem výstrahy uvede - když nemá dost odvahy napsat to přímo mě, ale tohle prázdné zdělení absolutně postrádá smysl.

Funkci bych rozhodně ponechal, ale jen pro admina (správce fóra), který má právo příspěvky redigovat a případně, po varování, autora zcela odstavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi pořád nevysvětluje PROČ mám pod avatarem výstrahu. Pokud by to admin smazal měla by zmizet i výstraha. A opravdu by mě zajímlo PROČ, nebo na čí podnět se tam tahle výstraha objevila. Nebo jsme tady jako za \"TOTÁČE\"? \"Na občanské upozornění z místa bydliště\" ? To snad ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maš tam Status Varováání, ten je 0, když tam něco budeš mít bude u toho červená značka, koukni se tam ted

http://test.peugeot-club.com/index.php?/topic/95994-chyb%C4%9Bj%C3%ADc%C3%AD-funkce-n%C3%A1vrhy-na-zlep%C5%A1en%C3%AD-a-jin%C3%A9-p%C5%99%C3%ADpom%C3%ADnky/page-4#entry1585340

A ta značka koukám je jen u konkretního přispěvku

Schreek tam i psal že překlad není uplně nejlepší a neví jestli tato funkce zůstane, varovat tě muže jen MOD, nebo Admin aby to nemusel psát přímo do vlákna

[upravil dne 24/6/14 20:25 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...