Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Subaru Impreza-teploměry BREMBO + racing clutch


tom406

Recommended Posts

tak jsem si koupil peklo na 4kolech. Impreza WRX přestavěná na STi s motorem 2.0 turbo 320 HP 440 Nm. Kola OZ obrovské brzdy STi BREMBO , intercooler raději nebudu popisovat- včera jsem v ní jezdil a je to naprosto šílené. V sobotu pro ni jedu tak snad vše klapne jak má

[upravil dne 17.9.2011 18:52 od tom406]

post-13901-1410961328607_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: GRiMx

krásnej dáreček sis nadělil .... :mrk:mrk:potlesk:potlesk

koukám ty fakt už nevíš co s prachama :D

:D ser na prachy- tohle byl takový autosen tak si ho snad splním a bezpečně ho dovezu domů- má to šílené úpravy na motoru, duralovou profi lyžinu pod motorem a satelitní on-line vyhledávání a sledování auta přes net. Jinak motor má velké závodní turbo a je řízen jednotkou Mo-TeC:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobnýho jako je ta bílá nádhera bych si chtěl někdy pořídit a o víkendech kočírovat, skvělá volba:potlesk Oproti Coupe je to jiná písnička a s oběma se dá nádherně vyblbnout;):super Vzhledem k přestavbě počítám, že tady moc úprav neproběhne, páč neni prakticky co zlepšovat:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D ser na prachy- tohle byl takový autosen tak si ho snad splním a bezpečně ho dovezu domů- má to šílené úpravy na motoru, duralovou profi lyžinu pod motorem a satelitní on-line vyhledávání a sledování auta přes net. Jinak motor má velké závodní turbo a je řízen jednotkou Mo-TeC:mrk

Pokud máš možnost si sny plnit je to super :super ne každej má tu možnost :roll koukal jsem na něj na sauto.cz musí to být dračiče jako svině :D jen si ji pořádn užij ;)

Plánuješ nějaký závody/okruhy nebo to máš jen na nákupy ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kloub

hezká impreza. tome viděl jsem tě jet v neděli po vsetíně, parádní coupe

děkuji- ano to jsem zrovna jel na tu imprezu.

jo žádné závody s imprezou- to je taková pecka že se poblije člověk i za volantem. fak to děsí. A blow ventil je šílený jak to ječí a když to začne střílet do výfuku tak se začíná dít peklo. respekt z toho vozu pokud ne tak - smrt

[upravil dne 24.5.2010 tom406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je taková pecka že se poblije člověk i za volantem.

krasna veta.

Mam jedno DVD o Subaru Inpreza z roku 2001 je to dokument a tam je video z jednej jazdy a kamera je asi v prednej mriezke trva to asi cca 4min, je to na asfalte no poviem kukal som to na velkej plazne a brzdil som ocami asi 100m pred pilotom a manzelka mi povedala ze jej prislo zle proste pre mna pecka ako prasa:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...