Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Veci z Peugeot boutique


TomS

Recommended Posts

Ahoj,

docela me zaujala bunda, ktera je ted nabizena v Peugeot botique

www.peugeot.cz/static.php?name=promo/vanoce/prisl5

bohuzel zadny prodejce v OV ji nema a ani nechce objednat s tim, ze kdyz si pry ji nevezmu tak jim zustane.

Podle me je to pekny hnus takovy pristup.

Ja si ale samozrejme nebudu kupovat neco aniz bych si to predtim prohledl a vyzkousel.

Nema nekdo z Vas tu bundu (Parka 3 v 1), pripadne nevite o prodejci na Morave, ktery by ji mel?

Dik Tomas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co me zajima? Jestli je kvalitni, jestli to dobra outdoorova bunda, material atd. Jak je to s tim 3 v 1. Taky kdyz uz bych se rozhodl pak koupit zajice v pytli jestli mi bude velikost XXL dobra (mam 186cm).

Prodejce me strasil, ze nejake obleceni co meli bylo vic sirsi nez delsi.

Dik za tipa Michale. Do toho Zlina si zavolam a pripadne tam zajedu (s kamosem v jeho sluzebne/soukrome TATRA T613 :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bunda je dobra. je dobre sita. kvalitni matros. chodil jsem v ni celou lonskou zimu. bez problemu. dest, snih... vse ok. nosim ji teda jen bez vesticky. vzdy s mikinou. letos ji moc nenosim (mam jinou reklamni) velka/siroka. hele to je tezky. dokud nevyzkousis, tak nevis. xxl ti bude na 100pro dobre, neboj. myslim, ze za ty prachy za to stoji. kazda dobra bunda je draha. bohuzel. skoda ze ta moje je uz takova oprana. kdyz jsem videl ty fotky na tom webu ohledne te promoakce, tak ty abrvy, to je nadherne zarive.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

No já teď ndostal od ježicha tu zimní čepici a je fakt supr.Kvalitní materiál je teplá tak ještě přemýšlím o těch rukavicích.A na leto do cabrioleta mě přinesl kšiltovku abych nechodil pořád rozcuchanej. :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...