Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sraz u Scratche na chalupě 27. září 2010


Stifler

Recommended Posts

JJ já taky díky za pěkný srazík, za super masíčko a Minimaxovi patří zvláštní poděkování za to že se staral o grill venku. Díky

Fotky TADY ke stažení:), většina je Džáňova a pár ke konci je mojich

Zatim jedna za všechny

post-6656-14109612959757_thumb.jpg

[upravil dne 28/9/10 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky dekuju vsem a myslim, ze to urcite zopakujeme, protoze jsme dneska vydrazili rohovou lavici a ta uz budeme opet trosku kulturnejsi. Pocasi nepralo, ale topil jsem o sto sest :)

Vsem diky akorat je skoda, ze do rana zustal jen |Dzana, Arwenka mu spala chudakovi na hlave :D, fotky dneska u fotbalu stahnu a dodam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel bych podekovat

Minimaxovi za jeho neuveritelne luxusni maso a obetavost, se kterou roztapel a griloval, proste v rece se ohen rozdelava fakt blbe....

Hurvajzovi za resetovani fotaku a znovu nastaveni :D, uz to foti....

Dzanovi za to, ze mi v noci hlidal psa, ktery mu spal na hlave :D a za prima rano a za houbickyn a prohlidku strechy

Stiflerovi za napad zorganizovani srazu

Petovi za prima masiko

JaruJardovi za strasny RUM :D

Ade za umyti (likvidaci papiroveho nadobi) a tak celkove, myslim, ze se to povedlo a myslim, ze to rad zopakuji, akorat to proste tem blbounum, co nam kazdej den hlasi z televize, ze bude chcat a ono sviti slunicko a je 30 ve stinu, FAKT VYSLO :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave popijim 16 a vzpominam na tebe a myslim, ze na srazy je potreba vozit takovouto kvalitu, pokud jsem neco dluzen, posli SZ, protoze si fakt posmakavam :D, mnam, mlask, fakt ten primator je luxus :), a jak ti chutnal kumburak 12?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak jsem po dlouhé době stahoval fotky z mobilu, tak sem přidám své tři úlovky (moc jsem nefotil).

Omluvte kvalitu fotek, mám jen mobil - digitální foťák nevlastním. :(

Takhle bylo vody v potúčku naproti Scratchově chaloupce přes silnici - téměř vylito z koryta.

dsc03868x.jpg

A Scratch roztápí gril. :D Kdo byl na minisrazíku, tak ví, jakou to dalo práci to roztopit. :D

dsc03869z.jpg

dsc03870o.jpg

Víc fotek, bohužel nemám. Příště se snad polepším. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...