Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 5dv hatch 1,4


Guest StibTo

Recommended Posts

Tak jsem se právě vrátil z přeslavné podzimní prohlídky, takže mám lékarničku (do 05/2015) a je objednána žárovička do podsvětlení středového panelu (prý jim tam už moc 306tek nejezdí tak nebyla na skladě).

Musím sehnat na vrakáči nebo jinde konektor snímače teploty chladicí kapaliny (samce) - kdyby někdo měl možnost to někde odcvaknout a přenechal za rozumný peníz budu rád.

Suma sumárum jsem tam nechal prohlídka+těsnění hlavy válců+snímač teploty zhruba 2.700,- (nebudu rozebírat že cena např. toho těsnění by v A-K po slevě byla cca 3x nižší, že :roll ..)

[upravil dne 11/11/10 18:29 Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je dobrý, že ti dělali těsnění ... žes tam jezdil :D

Asi tak ... ale spis jsem vytocenej kvuli tomu snimaci vsak vzdyt to je takovej zmetek malej a 1.200,- ??!! :bacha

[upravil dne 12/11/10 14:45 Stibto]

post-28514-14109613505497_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky dobrý .. Zítra si sjedu do Roztoklat k Auto Malčev pro konektor toho snímače teda doufám,že ho tam budou mít a prej by mi to tam rovnou mohli naletovat atd. Tak jsem zvědav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad to nebudeš mít moc drahé. Já se trochu bojím, aby mě to nestálo ranec a k autoelektrikáři se mi jaksi nechce, když by to byl třeba jenom volnej jeden kabel.

Tak uvidíš no .. ale j bych se teda v el. nehrabal mno. POkud to bude 1 kablík mohl by a to dotyčný přijít třeba rychle a nebylo by to tak drahý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že mi to pojistku vyráží hned po otočení klíčkem, musí to být něco do čeho jde napřímo proud - viz - takže by to měl být teploměr nebo osvětlení hodin. Zítra na to kouknu. Snad to bude prkotina :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že mi to pojistku vyráží hned po otočení klíčkem, musí to být něco do čeho jde napřímo proud - viz - takže by to měl být teploměr nebo osvětlení hodin. Zítra na to kouknu. Snad to bude prkotina :)

Jj budu držet palce, dej vědět klidně sem ;) Brou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Takže .. víko ventilů je přetěsněné, podsvětlení středového panelu opravené, čidlo snímače teploty vyměněné (snad by se to už teď teda nemuselo přehřívat) a já si DOUFÁM teď na nějakou dobu od investic odpočinu :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám samé investice, pro letošek snad konec, ne? :D Já jsem na ten můj problém přišel - relé u zadního stěrače, koupil jsem funkční od Ferryho za 250 Kč.

Jinak svoje vlákno bych měl taky oživit, ale fota nová nemám, navíc nyní je auto dosti špinavé :mad:

PS: líbí se mi, jak si pořád hraješ se svojí fotkou u profilu, mě by to nebavilo ... já jsem jenom strávil čas při dělání gifu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám samé investice, pro letošek snad konec, ne? :D Já jsem na ten můj problém přišel - relé u zadního stěrače, koupil jsem funkční od Ferryho za 250 Kč.

Jinak svoje vlákno bych měl taky oživit, ale fota nová nemám, navíc nyní je auto dosti špinavé :mad:

PS: líbí se mi, jak si pořád hraješ se svojí fotkou u profilu, mě by to nebavilo ... já jsem jenom strávil čas při dělání gifu :)

Díky ty jsi můj věrný korespondér jinak mi sem skoro nikdo nepíše :D Mno ono dlouhodobě prakticky žádné větší výdaje nebyly, autíčko je vzorné, teď jen ty ofuky (ale to jsem si vymyslel, nebylo to potřeba) a těch 3000něco za opravy, no. Tak snad teď bude pokoj, měl jsem toho víc, ne jen auto, tak se potřebuju krapet finančně zmátořit. Btw blahopřeju k vyřešení problému ! :)

S fotkou jsem si zase pohrál nedávno doma, baví mě to, ale znáš to - nesmí se to přehánět zas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to tu máte za soukromou debatu hošííí:D:D:D

P.S. ještě na jednu investici jsi zapomněl:aut Nebo je to tajemstvi:myslim

No tak se přidej hochu :D:P No jo, to je fakt - vlastně na dvě. Doma čeká o stěnu opřená stříška a taky lišta zadních dveří. Jenže na dotažení do konce (lak) nějak nejsou fufniky :(:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stříška, hezký, do toho bych se jen tak nepustil - kvůli financím. Jedině sehnat nějakou ve stříbrné barvě :D

Andreww: máme tu komorní atmosféru, tak debatujeme :), ale kdokoli jiný je vítán ;)

Já mám od Andrewwa takovou do světlě modré .. a lištu na dveře zas pro změnu ve stříbrné :D Sjednotit to a dát na auto chvíli potrvá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já na pravé zadní liště mám ulomený jeden zobáček, takže trochu plandá. Ale nějak to neřeším. Stříška by se mi taky líbila, ale je to jen optická úprava, takže mě to tolik netrápí :D

Stejně tak jako všechno ... kola, ofuky, potahy sedadel ... vše jen jen o designu :)

Já tam mám jednak ulomený zobáček ale hlavně konec té lišty je od vyjíždění ze dvora rozedraný a lak stojí za prd taky

Království za levného a schopného lakýrníka v okruhu max. 50km od Prahy :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alu kola by se mi také líbily, ale nejdu do nich, opět jen design. Třeba potahy mají svoji funkci, proto je taky mám, ač sedačky mám pěkné (ty samé jako ty). Co se týče ofuků, ty beru jako funkční prvek, v dešti pootevřít okno - super věc :) Sám jsem je měl na P309, bohužel na 306 nešly, tak jsem je poslal do světa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to ze Ti nesly ? Nenacpal jsi je tam ? By to melo byt stejne jako to moje ne ? Ja je mam pres auto-samolepky.cz ....

Jo jo souhlasim s Tebou co se kol tyka a navic stejne jako ty mam v TP jen 14\" a i kdyz bych chtel cyclony 15\" na jare bude spis priorita koupit pneumatiky (letni) - uz jsou faakt spatny

Potahy dostanu pod stromecek a uz se na ne tesim, pridam se ke Stranovi a Voightovi budu mit stejny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...