Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 5dv hatch 1,4


Guest StibTo

Recommended Posts

Jedná se o 5-dv HB poslední model (podle Service Boxu : 306 restyl BERLINE 5PTES 1.4 i 75 BVM 5), vyrobeno 18/12/2000 v Poissy, Francie; do provozu uvedeno dne 31/01/2001, VIN VF37AKFWF33201281, typ motoru TU3JP (KFW).

Všechny ať už kosmetické nebo jiné vady jsou a byly způsobeny běžným provozem (viz. \"hypermarketové ďolíky\" atd.). Za celou dobu provozu došlo jen ke dvěma trochu větším ťukancům - na zadní nárazník a pak na přední. Auto koupeno v dubnu 2009 stav tachometru cca 142.000 za 76.000 Kč.

K motoru, výbavě atd. :
Jedná se o benzin, 1360ccm, 55kW/75ps, manuální převodovka; výbava - manuální klimatizace, přední okna v elektrice, výškově stavitelné sedadlo a volant, zrcátka v elektrice, 4x airbag, posilovač řízení, ABS, dálkově ovládaný centrál, vyhřívané sedačky (již nefunkční), mlhovky, imobilizér, senzor deště, zámek zpátečky (Medvěd blok).

Doděláváno : spodní kryt motoru, ofuky předních oken, loketní opěrka, řadička z P307, stříška 5.dveří, K&N v origo airboxu, polepy, zadní parkovací asistent, přední hliníková rozpěra tlumičů, zadní kotoučová náprava, přisvětlení vstupu vpředu a kufru pomocí LED pásek

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

edit : díky MilanoviF1 jsem si vzpomněl na pár věcí z výbavy co jsem zapomněl vypsat takže jsou tam .. bohužel vyhřívání sedaček je hezká věc ještě aby to fungovalo - to už bylo v háji taky když mi to otec prodával .. a v servisu mi oznámili cca před rokem že by to stálo 6.500,-/každá opravit takže F**K OFF :bacha

a ještě nafotím detailněji ty úúžasnosti na karoserii - zapomněl jsem zmínit super story jak vznikla neskutečně hnusná prolomenina na kraji střechy u zadních dveří - naši jeli kdysi se zahrádkou pro kola a 2 koly nahoře do garáží v nějakém obchoďáku ... a jaksi zapomněli že ten vjezd je nízký a že mají kola nahoře .... :blicismajlik

[upravil dne 13/10/10 od Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oprava výhřevu za 6500 Kč? To si snad kup nové sedačky, které budou ten výhřev mít ... Ten výhřev není špatná věc, ale spíše pro jaro, podzim. Protože když venku sakra mrzne a ty jsi stejně nabalený v bundě a silných kalhotách, tak ti to stejně tu zadnici neohřeje.

A ty autu říkáš střep, když má 170tkm? To náhodou není až tak moc, na to, že má deset let, já mám čtvrt mega a za auto se nestydím. Jen nevím, zda by ho někdo koupil, až ho budu prodávat za několik let ... když o bude mít přes 300tkm. Ale to mě tedka netrápí, hlavně, že auto jezdí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane jsem, Olaff je spolužák ze střední :D .... Já bydlím kus od Černého Mostu tzn klidně někdy sraz dát můžem ;) A btw Nymburk je jen 20km ? Já myslel že tak 40 :) Tak to je v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oprava výhřevu za 6500 Kč? To si snad kup nové sedačky, které budou ten výhřev mít ... Ten výhřev není špatná věc, ale spíše pro jaro, podzim. Protože když venku sakra mrzne a ty jsi stejně nabalený v bundě a silných kalhotách, tak ti to stejně tu zadnici neohřeje.

A ty autu říkáš střep, když má 170tkm? To náhodou není až tak moc, na to, že má deset let, já mám čtvrt mega a za auto se nestydím. Jen nevím, zda by ho někdo koupil, až ho budu prodávat za několik let ... když o bude mít přes 300tkm. Ale to mě tedka netrápí, hlavně, že auto jezdí.

Hm musel bych sehnat presne tyhle sedacky co mam ... A fakt funkcni.

No s tim strepem jsem to myslel s nadsazkou ale tak 170tkm neni uz malo vid .... Videl jsem 306tky co maj (udajne) jen 100-110 nicmene mych 170tkm je poctivych :) Az bude Tvoje 306 mit trista rek bych ze uz ji nikdo nekoupi .. Znamej rikal ze tehlech aut se ma clovek zbavit pred tristovkou pokud za ne neco jeste vubec chce dostat ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vím, že 170 není málo, ale na druhou stranu, tohle není problém najet i za tři roky (firemní auto). Tolik km má táta na Berlingo (je pětiletý), co ho nedávno koupil, jsou tam čerstvě rozvody, olej, filtry. Takže je to OK, navíc po prvním majiteli a serviska. Se mnou 306ka vydrží počítám tak pět let, možná víc, pak to nebude mít skoro žádnou cenu ...

[upravil dne 11/9/10 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nedělám žádné konkrétní plány ale pokud budu jezdit tolik co doteď bude mít moje 306 cca na jaře 2012 200.000 .. :) .. což nic neznamená, že jo pokud bude OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele když tak koukám na tvůj avatar, ty jezdíš v anglii nebo je to zrcadlově obrácený? :D

hurá někdo si toho po skoro půl roce všiml :D ... no jen jsem to obrátil na PC.. už ani nevím proč ... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...