Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 5dv hatch 1,4


Guest StibTo

Recommended Posts

To teda .. Jen ty hadičky nikde nemůžu sehnat :myslim V AK a podobně mají jen ty před nápravou co mají i oplet, v Domanském mi nabízeli asi za 800 dle SB hadičku i s trubkou brzdovou. Potřebuji jen tu hadičku ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak repas zadních brzd se trochu protáhl a prodražil ... Hadice jsem sehnal nakonec přes AsParts (ale firma co doporučil SV24 tam mi aspoň prozradili Bosch číslo dílu, takže za to díky). Na straně spolujezdce, kde prolínala brzdovka (a bylo to už zavzdušněný, jak se pak ukázalo) se výměna hadice povedla, na straně řidiče to skončilo ukroucením brzdové trubky :nevim Takže objednány u Peugeotu trubky (raději tedy obě) dle Service Boxu ale pro HDI, protože máme vzadu kotoučovou nápravu. No ... Do té doby jsem si myslel, že jsme dávali nápravu z Xsary VTS, která by se 306 HDI měla být shodná .. Brzdové trubky mě poněkud vyvedly z omylu. Po demontáži původních, což byl taky očistec se ukázalo, že koupené trubky vedou až přímo do brzdiče, tedy koncové hadice nebudou třeba, stejně jako dvě kovové průchodky co sdílely šroub se štítem kotouče ... 

No a po kompletaci obou stran (hadice od kastle > trubka > brzdič) jsem se neúspěšně a vícekrát snažil brzdy odvzdušnit, nakonec jsem tuto část nechal na servisu a zase brzdíme, jak máme.

Konečná suma za tuhle srandu : 4.000,- (a to se nedávaly nové desky ani kotouče a hodiny a hodiny svojí práce nepočítám). Ale snad od toho bude klid :) 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Máme za sebou úspěšně další emise a STK. Dvě drobné závady (A) - přední ramena silentbloky KO, orezlý jeden z předních brzdových kotoučů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem zapomněl dát fotku zimního setupu :) Po dlouhé době návrat zpět na plechy 14" a sehnány v super stavu origo poklice.

WP_20161203_14_37_59_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jde to jen trochu škrtaj předky při propružení, plecháče mají správné ET, jen jsou teď už vymlácený silentbloky na ramenech a možná ještě něco, až se to dá do pucu a udělá se geometrie bude to snad OK :) 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár fotek speciálně pro @Milan+ který mi tu nedávno na jeden můj grama-hejt napsal, že si určitě neumím na autě nic sám udělat ...

WP_20170121_13_46_07_Pro.jpg

WP_20170121_13_46_42_Pro.jpg

WP_20170121_13_51_56_Pro.jpg

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

O víkendu proběhla repase i předních brzd po loňské repasi zadku. Tentokrát snad nebude potřeba odvzdušňovat v servisu ... Válečky jsme nevyndavali a brzdové hadice se zaškrtily nově koupenými kleštěmi na hadice. I tak se to ale celé neobešlo bez komplikací - brzdová hadice na straně řidiče nešla povolit (u kastle, v brzdiči jo), šestihranou matku na brzdové trubce jsem postupně proměnil v perfektní kolečko :grr Takže tam je zatím hadice původní. No a na závěr při testu rozjezdu s oběma kolama ve vzduchu a nandanými plecháči se ukázalo, že ET25 je moc (byť origo je 24) - jak se daly nové, tlustší desky vylezl brzdový třmen na vodítkách samozřejmě víc ven z auta a kola drhly. Takže než se přezuje na letní cca za 6 týdnů jsou tam vnější desky původní. Chjo ...  Zde stav před/po :)

WP_20170211_16_26_22_Pro.jpgWP_20170211_16_22_22_Pro.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...