Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Skůtry PEUGEOT


Tazman

Recommended Posts

Koukám že o skůtrech tu nikdo nepovídá. Tak jen se o nich chci troichu zmínit. Párkrát jsem jel skoro na všech Peugeot skůtrech - Jet Forc, Speed Fight, Treekr, WRC (červená), Ludixech. Dokonce jsem tam měli i jednu nebo dvě Kentoy. Můžu říc že všechni jeli pěkně ale nejlépe jel skutr s obsahem 125 ccm. Dali se dobrě nastartovat jak el. str tak i našlápnutím tedy pokud nebyla vybytá baterka a i to někdy stačilo párkrát prošlápnout a už se jelo. Celkový dojem byl pěkný o co se týče designu - Jen ta cena :(;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 4 měsíce později...

V rodině mame Speed Fight vzduchem chlazený pade (červeno-stříbrno-černý) a je to fajn věcička proste zmáčkneš žlutý tlačítko (popřípadě šlápneš) a už si to fičíš až 80 třeba do obchodu nebo na poštu, mezi auty prokličkuješ, zaparkuješ kdekoli a při nejhorším to fikneš na chodník, tankuješ jednou za mesíc no prostě je fajn mít takovou věc po ruce. Jinak Speed Fight sem považoval za nejkrásnější skutr vůbec (zvláště to býlý WRC), ale jen do doby než přišel Jet Force, ten je prostě pěknější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Krom skutrů jsem už v jednom motoshopu videl i férový motorky ikdyž to byly jen padesátky - jedna sportovní něco jako Honda NSR (pokud to někomu neco říká) a druhá takovy motardík-funbike a obě vypadaly moc pěkně (až na ten obsah), kdyby se Peugeot pustil do něčeho většího tak bych o tom uvažoval, protože motorky už jaksi patří do mého života

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...
  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Vorelul

Skůtry jsou max. pro holky a důchodce :D Pořiďte si pořádnou motorku :roker

To jo, pro holky ideální, ale nenechal bych na tom buchtu jezdit a ani sám bych na tom nejezdil. Už cestování autem mi připadá nebezpečný, a skútr/motorka ještě víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

od dubna jsem majitelem skůtra Peugeot Satelis 250, jede parádne. Pry jsem prvni v CR, kdo má tohohle skůtra. Peugeota jsem si vybrala, protoze jsem mela pred tim taky Pažouta, ale jen 50. Za cele 3 roky s nim nebyl jediny problem, proto jsem znovu šla do tehle značky i přes tu drahotu. Nekdo tady zmiňoval Kentoyu - to teda nechapu - jak nekdo muze stavet Pažouta na uroven Kentoyi. To je jako srovnavat Trabant a BMW. A tomu i odpovida cena. A ze skůtry jsou pro holky - souhlasim, ja na velke motorce taky jezdila a v Praze jsem se malem uradila k smrti. Ale znam spoustu pánů, kterí dali prednost skůtru (ve městě) pred velkou motorkou. Ale chce to samozrejme vyssi kubaturu, aby to prece jen trochu jelo.:):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: skútrařka.pažoutová

od dubna jsem majitelem skůtra Peugeot Satelis 250, jede parádne. Pry jsem prvni v CR, kdo má tohohle skůtra. Peugeota jsem si vybrala, protoze jsem mela pred tim taky Pažouta, ale jen 50. Za cele 3 roky s nim nebyl jediny problem, proto jsem znovu šla do tehle značky i přes tu drahotu. Nekdo tady zmiňoval Kentoyu - to teda nechapu - jak nekdo muze stavet Pažouta na uroven Kentoyi. To je jako srovnavat Trabant a BMW. A tomu i odpovida cena. A ze skůtry jsou pro holky - souhlasim, ja na velke motorce taky jezdila a v Praze jsem se malem uradila k smrti. Ale znam spoustu pánů, kterí dali prednost skůtru (ve městě) pred velkou motorkou. Ale chce to samozrejme vyssi kubaturu, aby to prece jen trochu jelo.:):papa

A co nejake fotecky? budou? :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Jo skutry 50ccm jsou super ,,trochu,, to člověk poladí a letí to jak raketa, je to i kolem 120km/h, ale většinou to je do 110km/h.Je to sice o hubu, protože jsou malé kola ale pro ten pocit že 50ccm takle letí je super. Ohledně pežouta,je pravda že je drahej a že je líbivej, ale má na prd motor, lepší jsou prostě piagio nebo yamaha..to jsou dělníci mezi scootry:super, ale to se sem asi nehodí..to je do jiného fora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...