Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moje 307 SW


milhaus

Recommended Posts

Tak tady je náhrada za mojí 309ku, která mi sloužila 8 let.

Jelikož se mi rozrůstá rodina, přesedlal jsem.

Je to 307 SW Premium, r.v. 2002, 1.6 16V, dovoz z DE.

Po přesednutí z 309ky jsem byl unešen prostorem a vyšším posedem a taky to samo líp jede.

Hned druhý den, co jsem auto inzerované \"v perfektním stavu\" dovezl jsem ležel pod autem, páč naviják na rezervu vymejšlel asi nějakej debil (lanko na hadry, navíc zamotané).Samo jsem to při prohlížení auta nekontroloval.

Díky zdejšímu fóru je to však již vyřešeno :super .

Ozývá se vrzání ze zadní nápravy a něco dělá kravál ve dveřích řidiče při přejezdu nerovností. Přední světla už nejsou moc čirá a hagusy se loupou :o . No a panorama střecha jednou vyjede celá a jednou bez posledního dílu (takže nad druhou řadou sedadel je \"střešní okno\").

post-0-14109612494529_thumb.jpg

[upravil dne 22/10/12 05:44 od milhaus]

[upravil dne 24/10/12 05:18 od milhaus]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

vyměněnej klíňák, přetěsněn spoj výfuku, výměna prasklých žárovek klimy a \"opraven\" kravál ze dveří řidiče....někdo se v tom už vrtal a zapomněl tam dát matku....samozřejmě všechny příchytky tapecu jsou urvaný, naštěstí je maj v Autokelly:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdravím. Mám dotaz ohledně tý panoramatický střechy. Je to k něčemu dobrý, kromě světla uvnitř? Co v létě - nepeče tím slunce víc než plechem? Nezatejká tím při dešti nebo při sněhu? Mám v merku jednou Picasso, ale ta panorama mi vrtá hlavou?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No furt nevím. Čet jsem i zkušenosti, že to zimě namrzalo a pak z toho kapala voda. Když na to něco spadne, může to prasknout ... Prostě další věc, která se může podělat.

A co tuhost karoserie? Nekroutí se to v zatáčkách víc?

[upravil dne 18/11/10 21:29 Jirka.A]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auto mám sice krátce, ale žádný kroucení karoserie nepozoruju...kdyby se to citelně kroutilo, nevyjede to z fabriky;)....co se týče střechy, já mám pořád zataženo...auto jsem kupoval kvůli vnitřní variabilitě, tu střechu bych tam mít nemusel...zimu jsem s tím autem ještě neabsolvoval,takže opravdu nevím, hoď dotaz do sekce 307. Jinak naprosto souhlasím s tím, co píše CelticGirl - pro děti je to požitek:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak auto je od úterka doplněno o gumové koberce Rigum, pasujou perfektně, mohu jen doporučit...v sobotu jsem už podruhé za měsíc píchnul...závažíčko upadlo z kola a šlo rovnou do nových Goodyearů:grr ...v sobotu s plným kufrem a rodinkou v práglu na magistrále

[upravil dne 22/11/10 08:15 milhaus]

post-414-14109613631361_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...