Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Minizraz Vlčkovce


kaper

Recommended Posts

Zdravim všetkych. Je to tu čas sa nejako pohol dovolenka pominula a je čas niečo zorganizovať.:super A kedže organizácia padla na mňa s manželkou tak kde inde ako v domovských Vlčkovciach. Dňa 12.09.2010 o 14 00hod, V miestnom Motoreste Eso (www.motoresteso.sk).V motoreste je veľky vyber jedál od pizze až po špeciality, majú super pivečko čapované aj nealkoholické. Je to areál s veľkym trávnatým priestorom, oploteným pozemkom, nachádza sa tam tarzania draha (pre odvázných), preliezky pre deti ktorým možete doniest hry na von pri ktorych sa zabavia a vy si odpočiniete. Pastorek:D (alias dedo):D prinesie E shop takže sa bude dať aj niečo zaujímavé kúpiť zoznam je na stranke( {reklama nepovolena}peugeotclub.htm) Budem rád ak znovu uvidím známe tváre ktoré som videl naposledy v Pieštanoch,ale rád privítam aj nové tváre. Potešila by ma účast členov z CZ (ale neviem či sa po pieštanskej prehrevo futbale niekto ukáže) V prípade otazok, som k dispozícii na SZ. S pozdravom do skorého videnie Kaper a pani Kaprová:papa

:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: gedu

idem +1 :D

Som zvedaví koho necháš doma? :D

Asi vtedy nebudem na SK...skoda

Ak sa chce všetko sa dá vybaviť, ale povinnosti sú prvoradé škoda

Pastorek to je normál že ty prídeš ved ty si už inventár zrazov. :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teda pridem aj ja :)

Ale asi nie na peugeote :( Neviem ci bude dovtedy hotovy, zrovna dnes sa zacla brusit kapota a ostatne veci na lak, ale kedze robim, a neni ani moc casu, atd, tak to este nejaky cas potrva, a asi to do zrazu nestihnem ...

Tak ked mi nepodpalite skodovku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lubk0

Tak teda pridem aj ja :)

Ale asi nie na peugeote :( Neviem ci bude dovtedy hotovy, zrovna dnes sa zacla brusit kapota a ostatne veci na lak, ale kedze robim, a neni ani moc casu, atd, tak to este nejaky cas potrva, a asi to do zrazu nestihnem ...

Tak ked mi nepodpalite skodovku :D

Neboj nič nebudeme páliť. Podstatná je účast a nie ako prídeš:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: kaper

Ak sa chce všetko sa dá vybaviť, ale povinnosti sú prvoradé škoda

to ano....ale z Egypta to budem mat daleko ;)

Tak dovolenkovať treba prajem príjemnú dovolenku a spomeň si na nás ked sa budeš voziť na ťave mi sa tu vozíme na levoch :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pastorek: ty si dedo?:mrk:mrk:mrk:mrk:mrk

lubk0: máš na to cca 24 dní, ved ty to zvládaš :myslim a brúsiť možeš aj v robote, nie len \"doma\":D:D:D:D

no a ak sa dostanem aj já + 1, neviem ako robím je to ešte daleko, tak by som tam rád videl aj nitrančanov, teda ak to pôjde

[upravil dne 19/8/10 jkmtrnava]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...