Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přihlašovadlo na 31.sraz Peugeot klubu již vloženo!!!!


Recommended Posts

Zdravim, na sraz dorazíme ve větší bandě z DEA Motor (kdo firmu zná tak zná, kdo ne tak pozná :-) ), vezmeme veci na diagnostiku, chipovani atd. Takze v případě zájmu vše k dispozici (něco zdarma, něco za příznivé ceny -v případě konkrétních dotazů, objednávek SZ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky, peníze jsem odeslal, ale, asi budu zase za trubku :D, chcete poslat i tu tabullku s výpočtem ceny?? Zatim jsem nepřišel na to, jak to udělat, pro mě je počítač kamarád, ale občas mu nerozumim, tak jenom malou nápovědu sim, sim, jestli to není nutné, tak v přihlašovadle jsem napsal vše. Díky,a, omluva za komplikacione :mrk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pe.tr : evidenci došlých plateb si vést nemůžu, protože platby jdou na účet clubu :-( já si vedu evidenci, co by měl kdo platit, v hotovosti budou platby až na místě, o pohybu na účtě nemám přehled. Dělám něco špatně?

Vlákno o ubytování zatím není, chatky jsou jen po 5-ti lůžkách, když má někdo přání, s kým chce být na chatce, tak mi to píšou do poznámek k tabulce. Ostatní buď ubytujeme nahodile pospolu, nebo se ještě domluví na místě. Nevím, jak jinak to řešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...