Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Přihlašovadlo na 31.sraz Peugeot klubu již vloženo!!!!


Recommended Posts

Minimaxova účast je napínavé dobrodružství, které vyvrcholí v sobotu v poledne, teprve tehdy se rozhodne. Nepřinesu doufám žádný zmatek do organizace srazu pokud se v Lednici objevím. Spaní v autě, strava vlastní nebo hostinská ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se taky pridavam, prave jsem vyhodil nekolik nechutnych tisic za opravu poloosy a dalsich picovin na modrem, a cekaji me dalsi nechutne tisice na stribrnem (v tomto pripade se za blbost plati tvrde) a vypada to, ze mozna prijedeme coupe, modrej uz je pojizdnej :). Takze mame cim jet, ale radsi bych coupe :-). Kazdopadne kdo me pozve na pivo ??? :DDDDDD, v penezence nic nebude :DDD

tak dneska rano me jeste opustil kamarad chladic.....

[upravil dne 16/9/2010 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se taky pridavam, prave jsem vyhodil nekolik nechutnych tisic za opravu poloosy a dalsich picovin na modrem, a cekaji me dalsi nechutne tisice na stribrnem (v tomto pripade se za blbost plati tvrde) a vypada to, ze mozna prijedeme coupe, modrej uz je pojizdnej :). Takze mame cim jet, ale radsi bych coupe :-). Kazdopadne kdo me pozve na pivo ??? :DDDDDD, v penezence nic nebude :DDD

tak dneska rano me jeste opustil kamarad chladic.....

[upravil dne 16/9/2010 od Scratch]

není problém na nejaký to pivko tě rád pozvu:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu tady zkusit oslovit poradatele.. posilal sem email.. ohledne prihlaseni ale jeste porad mi nikdo neodepsal.. potreboval sem tam nejake zmeny a nebylo mi odpovedeni...

Poprosil bych pokud tedy aspon treba prez SZ poslat tel. cislo zavolam a domluvime se diky.

Chepp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se taky pridavam, prave jsem vyhodil nekolik nechutnych tisic za opravu poloosy a dalsich picovin na modrem, a cekaji me dalsi nechutne tisice na stribrnem (v tomto pripade se za blbost plati tvrde) a vypada to, ze mozna prijedeme coupe, modrej uz je pojizdnej :). Takze mame cim jet, ale radsi bych coupe :-). Kazdopadne kdo me pozve na pivo ??? :DDDDDD, v penezence nic nebude :DDD

tak dneska rano me jeste opustil kamarad chladic.....

[upravil dne 16/9/2010 od Scratch]

Taky Tě s Kubíkem zveme na pivko za ten prut :super

I když jsem také investoval do autí (rozvody,pravé rameno,ložisko v p.p.kole a new stěrače alá Bosch),tak i přesto ještě na nějaké to pívečko zbylo :)

Těšíme se na vás všechny :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...