Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

AUTOKELLY SLOVENSKO-první partner klubu na Slovensku


Recommended Posts

Původně zaslal: pastorek

Je to rôzne. Priemer 20 - 30 %.

Platené členstvo má i iné výhody, nie iba zľavu v AutoKelly.

[upravil dne 13/8/10 pastorek]

Tak toto môžem iba potvrdiť a ak niekto bude chciet vedieť aké tak tak nech nap. SZ Nebudem to tu rozvádzať ale stojí to zato. ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Tak neviem,ci to tu niekde je alebo nie,ale dobra sprava pre oblast Záhorie. V Senici sa nam robi Autokelly,regaly uz maju pekne plne,uz len dorabaju drobnosti,mozno bud.tyzden sa otvara. To je vyborne,aspon nemusim lietat do Trnavy :D

No tak dnes som si isiel nieco kupit do Autokelly v Senici ukazal som im klubovu karticku a pan majster vseved veduci ze on nevie o ziadnej zlave a teraz ako nahodou mu nejde pocitac tak my to nema ako zistit:grr:grr tak dam panackovy este jednu sancu a pojdem tam na druhy tyzden a ked my povie to iste tak sa s nim budem bavit inak:bacha:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citujem z predošlých príspevkov:

\"nadiktujte IČO: 265 99 171, ak nenájdu názov odberateľa \" Peugeot club Amis de Lion\".

oboje je uvedené na zadnej strane kartičky.

A co si mysliz ze co som im ukazal:o:o:ona to ma autorske pravo zena a mozno este.....:aut:aut:aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes som bol v NR v Autokelly, predavačovi som ukázal kartičku a že by som si chcel uplatniť zľavu. Uškrnul sa a povedal, že to vidí prvý krát a u nich to neplatí. Zadal aj ičo a nič nenašiel, tak som mu povedal, že v TT už takto kupovali cez kartičku, tak tam zavolal, že čo to je ten nejaký peugeot club a tam mu povedali, že oni o ničom nevedia, ale v tej ich databáze tam je naozaj peugeot club amis de lion a dávajú sa na to zľavy, že to sa tam objavilo, ale ako som už písal, nevedia o čo sa jedná.

Potom to odrazu aj on našiel v počítači a zľavu som dostal na kartičku 6€ z 24€ čo je cca 200sk. :super

[upravil dne 16/9/10 od marko306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: pastorek

Je to rôzne. Priemer 20 - 30 %.

Platené členstvo má i iné výhody, nie iba zľavu v AutoKelly.

[upravil dne 13/8/10 pastorek]

Tak toto môžem iba potvrdiť a ak niekto bude chciet vedieť aké tak tak nech nap. SZ Nebudem to tu rozvádzať ale stojí to zato. ;) ;)

preco to nerozvadzat? tiez by ma zaujimalo. uvazujem o clenstvem, avsak chcem vediet ci sa to oplati ak neratam autokelly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, tak, členstvo mám aj ja hlavne skrz podporu klubu.

do Autokelly stále nechodím, ale zľavu som si tam uplatnil.

Ak ťa to teda zaujíma tak ložisko horného uloženia tlmiča SKF na moju 306 stalo nejakých 24€ za 2 ks a zľava bola 6€ a spodné guľové čapy Delphi, tuším 28€ 2 ks a zľava bola 8€ a k tomu bola ďalšia zľava ten týždeň na výrobky Delphi a tá bola asi 6€.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...