Sign in to follow this  
Followers 0
Majk006

kvalita benzinu

46 posts in this topic

Co se týká kvality benzínu, tak 1x jsem měl větší problémy, 1x spíše pocitové. Oboje u Shellu.

1) Po natankování plné nádrže Shell V-Power Racing 100 jsem měl pocit, že motor pod zátěží nepatrně pocukává. To je to pocitové.

2) Po natankování jedné a čtvrt nádrže Shell Fuelsave při studeném motoru a horkém počasí měl motor tendenci hned po startu chcípnout, 2x se mu to dokonce podařilo. Po natankování další nádrže jinde vše v pořádku.

Jen více takových to kontrol:super.

Teď koukám, že je těch čerpacích stanic ještě víc. Asi je i pravda, že za to pumpaři, často nemůžou, ale to nám moc nepomůže...

Tady už není uveden druh PHM, ale podle toho prvního odkazu vychází přece jen lépe ta prémiová paliva, myslím.

http://ekonomika.idnes.cz/seznam-nekvalitnich-benzinek-je-na-svete-coi-od-nej-dava-ruce-pryc-pyo-/ekonomika.aspx?c=A101011_114518_ekonomika_spi

To je pěkná blbost (ten seznam). Moc dobře si pamatuju, jak v předchozích "seznamech" figurovaly Shellky a OMV. Byla tam i jednou benzínka u nás v Měšicích :nevim 
Spíš by mě zajímal seznam, kde jsou problémy opakovaně. Takovým pumpám bych se už opravdu vyhýbal :myslim 

No, třeba Třemošnice kousek od nás (tu sleduju) je tam nejmíň potřetí.