Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stranka s autosamolepkama


Mirek_205GTi

Recommended Posts

Mirku schalne zkus www.atrix.tuning.cz tam delaj dost dobry samolepky a hlavne co koli si prejes za za dobrej peniz. Uz mam od nich pruh na okno a par dalsich ale nejlepsi co jsem si od nich nechal delat jsou 2 Lvickove curajici na znak WV (zatim original). A podle vecnyho problikavani a troubeni dost dobra provokace....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty tvoji lvickove jsou fakt super.Ja jsem taky zatizenej na Peugeotiky ale tohle se mi moc nelibi kdyz se vzajemne urazej majitele jinych znacek. No ale zalezi na nazoru. Taky by me nasr*** kdybych videl neco podobnyho ale obracene.

Preci jen mame neco spolecnyho ---- lasku k autickum takze to moc nechapu ale to je jen muj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vix: Vubec nechapu kdo jsi a co bych mel zkusit???? To ze do sebe s klukama vzajemne rejpeme je nase vec ....... se nesnaz pochopit ....

sciro: Proc sis nechaval delat ty dva lvicky??? Aby ses pak nedivil az z nejakyho Golfu vylezou 4 bouchaci a udelaji ti z auta krabicku od sardinek ....

Na autosamolepky.cz jsem si nechaval delat zadni pruh na okno a bylo to dost good za velmi rozumnou cenu ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho se nastesti nebojim bouzel tady musim priznat ze jsem nebyl vzdy peugotak ale i clen mnoha wv clubu od tud prezdivka sciro jako (wv scirocco) nez jsem poznal poradny auta. A i tam jsou super lidi jako tady a ze jsi od nich porat take neco zkousim. Ale hecovat se musi to ktomu holt patri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja se zase vratim k tem samolepkam ... souhlasim s JR. Predevcirem jsem si byl nechat udelat pruhy na predni a zadni okno a fakt super shop (no spis typek - von to dela totiz jeden clovek, ale fakt super). Jeste jsem s nim domluvenej a budu si delat modre PODSVICENOU palubku. Tak to jsem zvedavej ja pujdou sundat rucicky :(:(

Jinak by to mela bejt brnkacka.

Makovice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peugoti jsou nej nej nej. Ale bacha u toho podsviceni jestli tedy mas eletr. okna tak tam se musi brousit podklad spinace jinak to nic moc nesviti je docela pakoska. A rucicky je nejlepsi (nebo nejmin prace) podsvitit do cervena (jako u golfa 4)protoze ty oranz. rucicky proste jinak nezbarvis. Nebo tam dat rucicky z hondy crx bezva tam pasnou a jsou pruhled. a vypada to moooooooooooooc pekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...