Sign in to follow this  
Followers 0
Mirek_205GTi

Stranka s autosamolepkama

26 posts in this topic

Našel jsem docela dobrou stránku s tuningovejma nálepkama www.autosamolepky.cz

[Editováno 12/1/02 Mirek_205GTi]

Mirku schalne zkus www.atrix.tuning.cz tam delaj dost dobry samolepky a hlavne co koli si prejes za za dobrej peniz. Uz mam od nich pruh na okno a par dalsich ale nejlepsi co jsem si od nich nechal delat jsou 2 Lvickove curajici na znak WV (zatim original). A podle vecnyho problikavani a troubeni dost dobra provokace....

No ty tvoji lvickove jsou fakt super.Ja jsem taky zatizenej na Peugeotiky ale tohle se mi moc nelibi kdyz se vzajemne urazej majitele jinych znacek. No ale zalezi na nazoru. Taky by me nasr*** kdybych videl neco podobnyho ale obracene.

Preci jen mame neco spolecnyho ---- lasku k autickum takze to moc nechapu ale to je jen muj nazor.

vix: Vubec nechapu kdo jsi a co bych mel zkusit???? To ze do sebe s klukama vzajemne rejpeme je nase vec ....... se nesnaz pochopit ....

sciro: Proc sis nechaval delat ty dva lvicky??? Aby ses pak nedivil az z nejakyho Golfu vylezou 4 bouchaci a udelaji ti z auta krabicku od sardinek ....

Na autosamolepky.cz jsem si nechaval delat zadni pruh na okno a bylo to dost good za velmi rozumnou cenu ....

Toho se nastesti nebojim bouzel tady musim priznat ze jsem nebyl vzdy peugotak ale i clen mnoha wv clubu od tud prezdivka sciro jako (wv scirocco) nez jsem poznal poradny auta. A i tam jsou super lidi jako tady a ze jsi od nich porat take neco zkousim. Ale hecovat se musi to ktomu holt patri

Tak ja se zase vratim k tem samolepkam ... souhlasim s JR. Predevcirem jsem si byl nechat udelat pruhy na predni a zadni okno a fakt super shop (no spis typek - von to dela totiz jeden clovek, ale fakt super). Jeste jsem s nim domluvenej a budu si delat modre PODSVICENOU palubku. Tak to jsem zvedavej ja pujdou sundat rucicky :(:(

Jinak by to mela bejt brnkacka.

Makovice

rucicky se sundavaji doooost blbe, teda se spis spatne davaj do puvodni polohy :D

BTW: potrebuju "nakalibrovat" otackomer :)

Kolik kdo ma ( z lidi co maji 1.6, nejlepe P205 nebo 309) otacek napr. na 3.rych. pri 50km/h nebo 5.rst pri 100vce??)

Peugoti jsou nej nej nej. Ale bacha u toho podsviceni jestli tedy mas eletr. okna tak tam se musi brousit podklad spinace jinak to nic moc nesviti je docela pakoska. A rucicky je nejlepsi (nebo nejmin prace) podsvitit do cervena (jako u golfa 4)protoze ty oranz. rucicky proste jinak nezbarvis. Nebo tam dat rucicky z hondy crx bezva tam pasnou a jsou pruhled. a vypada to moooooooooooooc pekne

mrkněte na www.hi-speed.dk , zrovna je tam nafocený postup na výměnu budíků u 306, akorát to chce příručku "Dánsky snadno a rychle".

no stačí kliknout na "galleriet" a je tam asi třicet dvěstěpětek a stovky ostatních modelů.