Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

309 Gti


riderRLM

Recommended Posts

Původně zaslal: riderRLM

Původně zaslal: NAVY1

ozaj pekná 309ina:super len by si mohol trochu vyčistiť ten zadok..

to je ,ze je spinava je to posledne co ma trapi momentalne.. treba mi menit spojku a ked uz bude motor von tak vymenim aj rozvody.. potom mi treba spravit ten blby imobilizer a dam tam aj alarm s DO... potom sa budem venovat kozmetike :papa

:):) nie je čistiť ako čistiť..:D...myslel som\"cleaning\"..dat dole nálepky a iná blbústky...

ja len tolko k tomu vonkajšku, máš to fakt pekné podla tých fotiek, tak nech sa ti darí aj s tou mechanikou :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

to nevadi... teraz je aj tak klima to posledne co ma trapi :) ta sa bude robit az bude nova stk a porobene vsetko co treba, lamelu aj lozisko mam uz kupene (original VALEO), ked uz je prevodovka von , pekne som ju vycistil a kupil do nej novy olej, daval som do kopy aj starter cize so startovanim by nemal byt problem,ak nebude mat daco proti imobilizer,dalej som dal novy palivovy filter a kupil som nove manzety riadenia lebo jedna je roztrhnuta,ale lamem si momentalne hlavu ako ju dat dole z pravej strany... neskor pridam fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

no auto uz chodi pekne ako ma,ale nespravil som emisnu,ze je niekde deravy vyfuk tak vysoka hodnota CO... :( tipujem to na zvody lebo je jeden prasknuty alebo prirubu na zvody... dalej som zistil ako som sa vozil ,ze zadna naprava je v prdeli... 15ky gumy mi suchaju o napravu..rozmer 195/50... to asi neni v pohode vsak? a este jeden problem mam.. auto chodi ako ma ,drzi si pekne teplotu okolo 70 a ked mu pritnem 80-90 viac nie a voda v pohode...ale akonahle vypnem motor tak mi zacne tlakovat vodu a vsetka vide cez nadobku... hm neviem si s tym rady...?

[upravil dne 10.9.2010 od riderRLM]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...