Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jakou motorizaci


jeník

Recommended Posts

Ako predajca týchto krásnych áut jednoznačne odporúčam 1.6THP alebo 2.0HDi. THP nie je vo vnútri absolútne počuť a je dostatočne silný, HDi má predsalen lepší krútiaci moment, avšak rýchlo mu dojde dych.

Ťažko poradiť, čo by bolo lepšie, ja každému hovorím, že treba kúpiť to, v čom sa človek lepšie cíti pri jazde. 3008 nie je najlacnejšie auto a kto si ho kúpi, asi ťažko bude pozerať na ušetrené peniaze pri spotrebe u HDi.

Mňa THP dostalo a to som bol zaritý prívrženec HDi. Urobím ročne cca 35 000 km a ani raz som kvôli spotrebe neobanoval, že som si vybral práve THP.

Ono, pri položení otázky do pléna, či je lepšie kúpiť diesel alebo benzín, bude každý obhajovať to, čo má doma v garáži. :roker

Tu sú moje postrehy:

1.6VTi: motor ma sklamal, nedostatočný krútiaci moment

1.6HDi: fajn motor kvôli spotrebe, výkonové zázraky nech nečaká nikto

1.6THP: môj horúci tip! vynikajúce sprevodovanie, tichý chod, dostatočný výkon, slušná spotreba

2.0HDi: očarí snáď každého svojim krútiacim momentom, ale spotreba ako pri THP; rýchlo stratí dych, v mestách si pravá ruka od radenia rýchlostí neoddýchne

2.0HDi BVA6: treba si zvyknúť na novú automatickú prevodovku, ktorá drží 6-ku aj pri 50km/h kvôli spotrebe.

[upravil dne 30/6/10 Modzillo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj. Pred mesicem, kdyz jsem vybiral auto, tak jsem zkousel i toto auto. Domluvil jsem si zkusebni jizdu Peugeot 3008, Peugeot 5008 a Peugeot 308 SW. V 3008 byl motor 1.6HDi 110k FAP. V Peugeot 5008 byl motor 2.0HDi FAP a v Peugeot 308 SW byl 1.6HDi 110k FAP. Co se tyce motoru, tak si myslim, ze opravdu na tezsi auto se vyplati vzit motor s vetsim vykonem. Nejedna se ani tak o rychlost, ale o zrychleni. Musim souhlasit s Modzillem ... Bud vyber motor 2.0HDi FAP nebo benzin 1.6 THP 156k , Ja nakonec vybral benzin 1.6 THP, ale nevyhrala Peugeot 3008, protoze mne zklamala prostorem uvnitr...A TO SE MI LIBILA A pokud jsem si chtel vybrat Pugeot, tak jsem chtel 3008, nez jsem si sedl, sedla i manzelka, svezli jsme se, pochvalili si, jak jezdi tise a hezky, ze interier je moc hezkej, moooc hezkej...ALE HROZNE TESNEJ. Preji Ti at mas radost z vyberu a snad se pak i tady pochlubis ;)

Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravim, svezl jsem s 3008 2.0 HDi manual a moc se me to libilo, ale s touto motorizaci je to uz moc drahe, proto by me zajimalo jak je na tom 1.6 HDi verze EURO5 s 82 Kw a 270 Nm. Je poznat rozdil ve velikosti tociveho momentu u verze EURO4, ktera ma 240 Nm?

Pokud vim tak verze EURO4 byla spolehliva, nezaznamenal jsem nikde zadne problemy, ale jak je na tom verze EURO5?

BTW: THP jsem vyradil z duvodu stale nevyresenych problemu.

Dekuji za postrehy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za briskni odpoved. :super

Ja jsem si jenom myslel, ze kdyz je tam vetsi kroutici moment o 30 Nm (kratkodobe pry i 285Nm --> overboost), tak neni potreba pri klidne jizde motor vytacek jako tu \"slabsi\" verzi, ale asi ne kdyz ten vykon je porad pri 1750 ot./min.

Nejlepsi by bylo mit graf prubehu tociveho momentu, ale ten jsem nikde nenasel.

Zajimalo by me, kdyz pracujete u Peugeotu jestli se nejak zlepsila spolehlivost THP, vase auto je z roku 2008 a za tu dobu uz by snad mohli neco vymyslet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... s motormi THP sa nič zatiaľ nevyriešilo, stále to sem-tam blbne... Všetky hypotézy zostali nepotvrdené a tak sa vlastne ani nevie, kde treba hľadať príčinu vzniku problémov. Každopádne za seba hovorím: jazda s THP je návyková a ja len dúfam, že v najbližšej dobe prídu nemecké mozgy na podstatu problémov, aby som cca o rok mohol znovu uvažovať nad novým vozidlom s týmto motorom...

Čo sa týka otáčok pri 130 km/h s motorom 1.6HDi 82kW €5, tak to musím v praxi vyskúšať, snáď sa mi to zajtra podarí...

PS: pripravuje sa 2.0THP... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda protoze THP je na tom co se tyce spotreby lepe nez 1.8 TSi a vykonove je to porovnatelne.

Nevim, co je na tom pravdy, ale nekde jsem cetl, ze THP u BMW temer nevyvyjeli, jen se pry podileli na vyvoji financne aby usetrili. 90% vyvoje delali u Peugeotu.

Mini s timto motorem meli taky problemy, ale nevim jestli si to nejak poresili sami. Myslim, ze ne.

Moc dekuju, za vyzkouseni.:super

... graf prubehu tociveho momentu nahodou nemate? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...