Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Malý kvíz o Lednici


Recommended Posts

Ač organizátor \"konkurenčního\" srazu, přesto mi nezbývá, než Lednický areál pochválit. Camp přímo neznám, ale v okolí Lednice (Valtic) je toho k vidění opravdu spousta. V areálu samotném dopobručuju využít projížďku lodí po kanálu třeba k Minaretu nebo k Janohradu, pěkně je i v okolí Břeclavi či Mikulova ..... - prostě je tam fakt hezky (tím ale neříkám, že v okolí Červeného Kostelce není nic k vidění - namátkou Teplické či Adršpašské skály, vojenská pevnost na Dobrošově či v Josefově, zámek v Náchodě či Novém Městě nad Metují, muzeum Merkur v Polici nad Metují, Babiččino údolí ....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Lednici a v okolí je spousta míst, co stojí za zhlédnutí, spousta menších i větších zámečků, krásné parky, rybníky atd. Mám to z domu kousek, tak to tam dobře znám, v létě se chodíme v zámeckém parku procházet a kochat přírodou a v zimě na běžkách a na bruslích po zámeckých rybnících - prostě paráda. Stojí za to si sem naplánovat třeba cyklodovolenou. Jen těch komárů, kdyby tady nebylo tolik... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: 3jajanek

schodu nevim ale v podzemi je misto na 3 kamiony tam jsem byl kdyz to zajistovali a az do Wien

To jsem netušil že jsou pod minaretem nějaké prostory a ještě tak velké :myslim

Můžeš k tomu napsat nějaké podrobnější informace?A co jsi myslel tím až do Wien?:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...