Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

305?


Tazman

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Dundee

Marcel505: Dneska dopoledne se mi před Makrem povedl malý úlovek a cestou ven jsem viděl to samý, ale v bílé barvě (tu jsem ale kvůli časové tísni nestihl vyfotit) :aut

Díky za pozornost. Naštěstí 305ek je ještě docela dost, takže se ještě vidí... (sem tam)

A ta bílá byla kombík či sedan?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky kombík a vypadala, že je v lepšim stavu než tahle červená. Jen ani jedna neměla na pětkách žádný označení, tak nevim ani motorizaci. Pravidelně ještě potkávám při cestách do/z práce dvě 305 sedany, jednu takovou šedobílou a druhou červenou :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Taky kombík a vypadala, že je v lepšim stavu než tahle červená. Jen ani jedna neměla na pětkách žádný označení, tak nevim ani motorizaci. Pravidelně ještě potkávám při cestách do/z práce dvě 305 sedany, jednu takovou šedobílou a druhou červenou :super

Někdy se totiž ty označení ani nedávali, obzvlášť na kombíky. Nebo to někdo lakoval, tak už to tam nedal...

Jaký SPZ mají ty sedany? Já totiž jednu 305ku šedobílou mám, tak doufám, že mi s ní někdo nejezdí... (To by přestávala všechna legrace!). :grr

A to si představ, že je to mladší sestřenice od tvého miláčka. (myšleno jako nižší třída od 405ky...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mají buď Mělnický nebo středočeský značky, potkávám je tady okolo Kostelce n/L a Mělníka. V jakym časovym rozpětí se vlastně dělaly 305ky?

Známej měl (nebo možná ještě má) 305 sedan, novější model (myslim) a vypadala fakt suprově, hlavně kolem roku 93, kdy se s ní u nás začal prohánět, byl prakticky King, protože do tý doby se tam kromě pár zahraničních aut (MB, Opel, VW- starý šuplíky) nic takovýho neprohánělo a závist okolí se projevila po pár týdnech provozu (klíče, šídla apod. :bojim). Moc se mi líbila, řekl bych dokonce, že je hezčí než její následovnice 309...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starý model (větší přední blikače) od roku 77 do roku 82 a nový model od roku 82 do roku 90 (mezera mezi předním blikačem a světlem navazuje na mezeru mezi kapotou a blatníkem).

Vyrábělo se několik motorů, nejlepší byli verze GTX s výkonem 75kW...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...