Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

C8 již není, nahrazuje ji nové vozidlo


Tango C8

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Tak aktualizace.

Provedena oprava jednotky ABS/ESP, dle renautl servisu jenom vymena za cca 40 tis kc - bezne odchazi na renaultech. Ja nasel sikovneho chlapika, co to zvladnul opravit za cca 7 tis. (taky vymena za jinou jednotku)

Jinac - dlouha cesta cca 750km (s toho nemecko jenom dalnice 500km) pri prumerna rychlosti cca 92km/h byla 10,1l/100km - pri zaple klime.:super Jsem spokojen:roker

[upravil dne 28/7/13 21:29 od Tango C8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neber to:D. Ta spotřeba na takový motor si myslím,že je velmi dobrá.

No ale holt sem si zvyknul nějak na naftu a jezdím za 6/100. Ale na ten Tvůj obsah je to paráda. Rád si někdy autí prohlédnu osobně,popřípadě svezu:aut. Tak ať jsi spokojen a auto víc jezdí, než stojí:D. Zatím mě to u Lancie nepotkalo,abych nejezdil, ikdyž závady byly,jen za pár tisíc :roll:(.

Tango espace,jen se zeptám:D,Ty jsi měl ověřený kup,nebo si koupil přes bazar s ověřenýma km?

Jo a ještě,kolik to má obsah kufru v tý verzi grand?

Dík

[upravil dne 29/7/13 20:36 od adraj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JA vam dam Tango espace:bacha:P Ale neni to spatny nick:super

Auto jsem kupoval od soukromeho vlastnika, na inzerat, km jsem proveroval v servise a sedi.

Velikost kufru ti nereknu, ale je vetsi jak u C8, 807, kdyz tam je treti rada. Celkovy obsah bez sedacek (druhe a treti rady) je cca 3050L :myslim

Az bude nejake stretnuti autobusu, rad se stavim a predvedu vozidlo - porovname si navzajem vozidla:aut

[upravil dne 29/7/13 21:50 od Tango C8]

[upravil dne 2/8/13 19:59 od Tango C8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen jestli mu tam nechybí podlaha v kufru. To pak naloží co chce,ale nikam holt nedoveze:D

jak Tango psal:\"Az bude nejake stretnuti autobusu, rad se stavim a predvedu vozidlo\",to aby bylo radši někde na letišti a to bude rád,jestli se vejde:D:D:D

Ty woe,stojí Ti za to takový překlep:D:D:D?

[upravil dne 31/7/13 22:53 od adraj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...