Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

C8 již není, nahrazuje ji nové vozidlo


Tango C8

Recommended Posts

Ahááa Citroen...Vieš že som stále rozmýšlal čo to máš vlastne za značku auta???:D:D

Tak vitaj medzi nami plnohodnotnými...

:D:D Byl jsem in, no. Půl citron na ulici, to se tak často nevidí ne? Doma máš půl citronu často, tak proč ne na ulici.

Ale mělo to výhodu, dalo se pod kapotu dostat, jelikož mám urvané lanko, takže zastrčil jsem ruku, vyháknul kapotu a hotovo.

Teď musím tahat za provázek , ale zatím to funguje. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, hold u benzínu musíš občas zatáhnout za provázek. A nebo dotáhnout k benzince. :D Spotřeba klesá, ale proč?:myslim Asi ten provázek, čeče. A ne, počkej, ja jsem se spletl, to jsem měl venku tahací auto od děcek :mad:

Aby se toho někdo nechytl, co :blablabla

:P

[upravil dne 28/2/12 12:05 od Tango C8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie. Zboku prístrojovky ide ten bočný plast pekne vylupnúť a je tam miesto na dodatočnú zásuvku, ktorá by sa mala dať pekne natiahnuť od zásuvky na konzole radenia rýchlostí. Strunový kábel sa dá na navy a budú sa dať aj dvere krásne otvárať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto 4: budíky :roker

[upravil dne 6/4/11 08:28 Tango C8]

Navi mám tady - juknete na první stránku jak sou budíky. Mám tu nejlevnější garmin. Řeknu Vám bohatě to stačí a vidím nato. Nevadí to bengám. a tak dále a tak dále.:papa

[upravil dne 28/2/12 19:25 od Tango C8]

[upravil dne 28/2/12 19:26 od Tango C8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme,ze som to tak myslel ako si to pochopil.Ved C8,P807,Lancia Phedra a Fiat Ulysse II su \"surodenci\".A vsetko je vramci humoru,ved kazdy ma to co chce alebo na co ma.Ja len tak trocha zviditelnujem Phedru,lebo o nej sa tu vela nepise,aj ked moja ma pod kapotou francuzske srdce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy ma iny vkus a aj nazor.Ulysse II sa mi absolutne nepaci,Phedra a C8 su :super,vybavou aj vzhladom.P807 nieco medzi.A osobne som inu Phedru okrem mojej este nevidel.Odprezentovat nemam co,lebo auto stoji na parkovisku zavalene snehom.Primar nasej chirurgie ma C8 HDi,ale uz statocne dokatovanu.

[upravil dne 28/2/12 21:05 od xpetrix]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...