Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna brzdových destiček


hakl3624

Recommended Posts

vzdyt se tam da poradne podivat a myslim si ze tam je urcite obyc imbus,ale blby cislo 7, to moc v sade nebejva, na to pozor,jak to ozvejkas, je to blby,to pak nevyndas. nejdriv poradne prostrikat nejakym korozozroutem. jinak vymena je pak v pohode. akorat kolikrat destickou jsou vetsi, musej tam volne chodit,tak kdyz tak obrousit a jak pise kubik,ta vazelina dobrej napad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalne hrany dosticiek obrus pilnikom, istota je istota a brzdy sa ti odvdacia ;)

A ked si vytocis koleso na max, tak sa na to zozadu pozries v pohode ;)

Este ma napadlo, torx. drzi len celu papucu o tehlicu nie? To zhadzovat predsta nemusis ak ides menit len platnicky, staci tie 2 skrutky co drzia piestiky, myslim ze to je kluc 10 alebo 13:myslim

[upravil dne 3/6/10 Qcko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal už na začátku, mám systém ATE Taves. U mě jsou ty šrouby imbusy 7 - taky trochu nestandardní velikost... Nové destičky už jsou na svém místě a pro zajímavost dávám foto těch starých - docela hukot, měnil jsem to skutečně za minutu dvanáct :mad:

uthay2cnvfptk5rfjm7dy59x8pd9vgte.jpg

j63tz9argy5erp9g29vpez6r7fzbqd4y.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hakl3624

Právě že to brzdilo úplně bez problémů, vůbec mě nenapadlo, že jsou takhle vyřízený:myslim Ale když jsem je sundával, tak jsem na levým kotouči objevil rýhy, takže tam už to evidentně brzdilo o železo...:bojim

hmm to by ale chtělo i nové kotouče ;) jinak se ti destičky budou více opotřebovávat když je kotouč poškozen..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...