Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dopravní nehoda - co si o ní myslíte?


stembi

Recommended Posts

Stembi to je mi tě fakt líto. Takhle blbě to může dopadnout jenou u nás v Kocourkově. Každej debil má svoje práva jenom poškozenej musí držet hubu a cálovat. Než jsem se dostal k vyjádření že chyba není na tvé straně a že za žádnou cenu si to nenech napsat na tebe už se to vyřešilo. Ještě se divim že ti ty cajti neřekli jejich oblíbené \"měl jste předvídat\".:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Je sice hezký, že tam chtěji dát zákaz odbočení vlevo, ale i když tam zákaz odbočení není a značku jednosměrky přehlédl, nebo jde obecně přehlédnout, pak jde podle něj o křižovatku bez označení a platí přednost zprava.

Tudíž i když uznají, že nemohl vědět, že je to jednosměrka (ha ha), není na vině dopravní zančení a tedy nic nebrání tomu aby byla nehoda uzavřena a on označen jako viník nehody.

Dodatečná úprava značení je věc jiná.

Závěr:

Pokud označení viděl, vjel v protisměru do jednosměrky.

Pokud označení neviděl, nedal přednost zprava.

Hranicí křižovatky je začátek zakřivení vozovky, kde si měl dát přednost v jízdě, tam si ale nedojel.

Potřeboval by cvičně dva litříky pokuty a přezkoušení, jestli mu ta škoda na \"autě\" nestačila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
Napsán autorem vector

No koukám, že už bylo učiněno rozhodnutí.

No to je nádhera. Zítra se na to podívám, žadný peugeoty nikdo beztrestně bourat nebude.

A jak to tedy dopadlo? Bylo nejake odvolani? Kdo uhradil skodu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řek že škodu si musel zaplatit sám Stembi a jestli to půjde jako vždy tak než z někoho dostane prachy tak pegina bude dávno pryč. Naštěstí zkušenosti s tím nemám, ale pár ?ukanců bylo a vždy se to řešilo bez policie pouze s pojiš?ovnou a max do měsíce jsem měl prachy na účtě........ ale pak byl problém ty díly vůbec sehnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, nečetl jsem to celý, ale podle mě je třeba ten jeho meneuvre rozdělit na dva podmaneuvery :) A to na odbočení doprava z hlavní na vedlejší - a tam se jejich cesta nekřižila... A na odbočení z vedlejší doleva na \"parkoviště\" - tam měl dát protijedoucímu přednost... né? :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...