Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Dopravní nehoda - co si o ní myslíte?


stembi

Recommended Posts

Tak jsem v úterý boural. Narazil jsem sice já do SAABa ale nejsem přesvědčen, že za to můžu. Nevědí si rady ani policajt, takže je to v šetření a moje 306 zatím stojí.

Na obrázku jsem vyobrazil dopravní nehodu:

Vyjížděl jsem od čerpací stanice a chtěl jsem se připojit na hlavní (stalo se to u OMV na Libušský). Z hlavní ale najednou odbočil SAAB (nevšim jsem si že by blikal) a já jsem do něj samozřejmě vrazil, protože jsem zrovna koukal přes levý rameno, jestli něco nejde.

Podle mě tam ten SAAB vůbec němohl odbočit, protože

A) je to jednosměrka (ale značka o zákazu odbočení z hlavní ulice není)

B) To místo, kde chtěl zaparkovat (světle zelené) neleží u hlavní silnice, takže měl najet na vedlejší a poté odbočit na místo kde chtěl parkovat. (Navíc to není vyznačeno jako parkoviště, je to přes obrubník na vyasfaltovanou plochu)

Crash.gif

Jaký je váš názor na věc?

[Editováno 11/28/02 stembi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono je to v šetření taky z toho důvodu, že ten chlap příchodu policajtů nahlásil bolest hlavy.

Takže ho sanitka odvezla do nemocnice na rentgen a pak ho propustili že mu nic není.

SAAB nemá havarijní pojištění, tak se to ten chlapík se mnou snažil usmlouvat a? to vemu na sebe, poněvač já havarijní pojištění mám.

To se mi ale zrovna nechtělo, tak se rozhodl že mě podusí.

Kdyby mi předtím tak ukrutně nenadával, možná bychom se dohodli....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj názor je takový: Jen debil může takhle parkovat. Měl normálně sjet k pumpě a pak zaparkovat. Jinak ten zákaz vězdu platí od hranice křižovatky, to je snad logické. Hranice křižovatky je kolmice nejblyžšího zakřivení křižovatky není-li místo vyznačeno příčnou čárou souvislou, nebo příč.čárou přerušovanou. Přijde mi podobný případ, jako by si jel v připojovacím pruhu a někdo by ti to tam fláknul. To tě taky nesmí ohrozit. Zajímalo by mě co říkal ten umělec. Myslím, že to si mohl sám sobě tak jedině zatleskat. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono je to v šetření taky z toho důvodu, že ten chlap příchodu policajtů nahlásil bolest hlavy.

Takže ho sanitka odvezla do nemocnice na rentgen a pak ho propustili že mu nic není.

SAAB nemá havarijní pojištění, tak se to ten chlapík se mnou snažil usmlouvat a? to vemu na sebe, poněvač já havarijní pojištění mám.

To se mi ale zrovna nechtělo, tak se rozhodl že mě podusí.

Kdyby mi předtím tak ukrutně nenadával, možná bychom se dohodli....

Kasli na nej, s nikym se nedohaduj, pravo je plne na tvoji strane, at se nauci prvne jezdit. Takovi vycuranci jako je on musi trpet.

Naboril jsi mu to alespon poradne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No trefil jsem ho pravým reflektorem do zadní části těsně za zadním pravým kolem.

Má tam menší kráter. Ale má 306je na tom taky špatně. Vyhodilo mi to z úchytů chladič (dá se tam nacvaknout), mám promáčklou kapotu a zrušenou přední masku a reflektor na pravý straně.

Jo a perlička. Chlapík mi pořád vnucoval, že jsem vyrazil jako střela a předpokládal, že tam mám nějakej nadupanej motor. (mám tam 1.4 55kW) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pri tom couvani by to taky nebylo nic jineho - v pripade, ze tam nevidel si mel pozvat osobu,k tera mu ukaze.

Stembi: vubec se s tim cu**kem nebav, je to hovado vychcane, jak rika masinka, a ti fakt musi trpet.

Pak by jeste machroval, ze pri jizde v protismeru do nej naboural nejaky "debil" s nadupanou 306 :D to by tak jeste schazelo!!!§

USMAZIT HO V PEKLE HAJZLA JEDNOHO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak a navic jak tu nekdo podotkl i kdyby to nebyla jednosmerka, tak mel nejdriv odbocit na vedlejsi a pak teprve prejet protismer (kde si jel ty) a tudiz ti mel stejne dat prednost!!!!!!!

Presne tak ser na nej, prisel bys o bonus na povinym ruceni a to za takovyho idiota nestoji!!!!!

Makovice ;) ;) :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si taky myslím že právo je 100% na tvé straně ale záleží na policajtech.Škoda dalšího peugeotu ale to pujde opravit.Jen mě napada ty jsi říkal že ten idiot nemá havarijní pojištění, takže i když mu daj plnou vinu tak nevím jak z něj budeš dostávat ty peníze za opravu.Protože nebude pojiš?ovna ktera ti to zaplati a ty se budeš jedině s ním moc soudit a s takovým debilem upřímnou soustrast.

Už jsem taky konečně zjistil co je s tím skodovkářem co nedal přednost mě když měl naváto 3 promile.Tak se podržte protože z něj už bude navždy mrzák má propíchnutý obě plíce a ještě něco s páteří.To se mu ten alkohol docela vyplatil.A skodovka je docela bezpečný auto :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...