Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

P309 1.1


Lukas309

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Tak jsem dneska na auto vrátil GTI nárazník, s novejma Valeo mlhovkama a nejlepšíma dálkama co mám. Do mlhovek jsem pořídil 3000K xenony a mohu říct, že ty mlhovky svítí víc než potkávačky. Takže v mlze budu pro ostatní viditelnej a to je hlavní.

Pak jsem taky předělal systém ostřikovačů a hadičky od akvária nahradil origo černýma ze 405, takže teď už to vypadá dobře.

Bohužel auto zatím jezdí na 13\" zimákách, na 14\" ještě nebyl čas.

Foceno jenom mobilem, takže kvalita ani barvy tolik neodpovídají, ale v reálu to vypadá dobře a já jsem spokojenej. Hlavně svojí funkci to plní.

20121029155358484.jpg

20121029175519829.jpg

20121029175539577.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Tak brzdová trubička provizorně vyřešená, netahal jsem celou novou, ale jenom pod autem napojil. Na jaře se stejně bude dělat všechno nový. Bohužel problém číslo 2, prosakuje spoj na víku palivového čerpadla, takže to musím nějak vyřešit. Nové už se to nedělá, takže buď to půjde nějak opravit nebo budu muset vyrobit celý víko nový.

20121204143305453.jpg

20121204143314789.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak tímto příspěvkem bych tohle téma uzavřel a s 309 se chtěl rozloučit.

Sloužila mi několik let bez problémů. Pár dětských nemocí se vychytalo, ale bohužel vzhledem k tomu, že hodně jezdím po městě, musím pořídit něco ekonomičtějšího.

Čas ani peníze spočítat nejde a ani na to nekoukám. Bohužel vzhledem k cenám auta nejde prodat to v celku, takže v současný době už stojí v garáži odkud už sama nevyjede. Je to těžký to rozebírat, ale nic se nedá dělat.

Díly snad poslouží ještě hodně lidem a budu rád, když uvidím, že bezproblémů slouží.

Ve středu jedu do Belgie a přivezu mladší ségru, kde to všechno začne od začátku. Na 309 samozřejmě nezapomenu a naštěstí mám ještě 16V, který mi snad bude dělat minimálně stejnou radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...