Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

P309 1.1


Lukas309

Recommended Posts

Je to obyčejnej alarm s vystřelovákem

http://aukro.cz/item1087706764_autoalarm_vystrelovaci_klice_2ks.html

Nabízejí k tomu i planžety (stačí pak nechat vyřezat podle klíče) i samolepky s logem auta. Chodí bezchybně i planžeta zatím drží. Akorát u těhle uni alarmů radím nezapojovat otřesový čidlo protože i když je to na minimu tak stačí aby projel náklaďák a začne to řvát. Takže čidlo jsem odpojil a na všech dveřích i kapotě jsou spínače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže lemy vyvařený, vyspravený karosářským tmelem a spodek připraven na nástřik spodku. Po důkladném očištění jsem použil zinkový sprej na to základní barvu a na to přijde 2-3mm vrstva Body 950 a samozřejmě i dutiny vystříkány voskem. Dneska taky dorazily nové sedačky. Jsou z 205 CTI takže zadní opěradla nesedí dokonale a mají useknuté ty bočnice, ale časem předělám uchycení a bude to OK. Ještě udělám redukce na přední a bude hotovo (jsou asi o 2cm užší). Jinak jsou celkem špinavé a v pár švech povolené ale časem dojde i na tohle. Dnes také úspěšně vyměněná podtlaková membrána za novou tak uvidém zda to odstraní všechny problémy.

Foceno mobilem takže kvalita odpovídající...

[upravil dne 21/1/11 21:32 Lukas309]

post-27022-14109614774773_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud bych sehnal tapec v kůži ze 3dv. modelu tak bych byl rád, ale obávám se, že to nebude jednoduchý. Možná bych se to přes zimu pokusil udělat sám ale teď chci ještě dodělat ten přední nárazník a to mi taky ještě nějakou sumu sebere. Bohužel prachy co byly na audio jsou skoro vyčerpaný takže mi nezbyde nic jinýho než zase šetřit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dneska se stříkal spodek. Nakonec jsem spotřeboval 6 plechovek Body 950, ale myslím, že je to téměř dokonalé (alespoň to tak vypadá). Celý dopoledne jsem oblepoval a pečlivě vše balil. DOufám, že to nějakou dobu vydrží.

[upravil dne 21/1/11 21:35 Lukas309]

post-27022-14109614776465_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...