Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

\"cukání\" 306 XN


Ivo Češek

Recommended Posts

Díky za reakci na můj zoufalý dotaz a jestli dovolíte,tak bych to trochu rozšířil.Jel jsem přímo s technikem autorizovaného servisu Peugeot -u ve Frýdku-Místku,"cukání" se projevilo a počítač neukázal nic.Technik přeprogramoval počítač novou verzí staženou z internetu a dělalo to totéž.Verdikt zněl ;nechat auto v servisu a postupně zkoušet měnit součástky.Začít snad s palivovým čerpadlem.Auto potřebuji denně,takže jsem zkusil soukromníka s potřebnou technikou a dobrou pověstí.Diagnostika opět nic neukázala,ale dotyčný si vzpomněl na podobný případ u stejného auta,kde to dělala řídící jednotka.Musím ještě dodat,že v době záruky mi několikrát,asi tak jednou až dvakrát za měsíc motor třeba na křižovatce zhasl.Hlásil jsem to u záručních prohlídek,ale nikdy se nepřišlo na chybu.Těsně po záruce došlo k tomu,že motor jednou přestal táhnout;jakoby jel snad na dva válce a zhasl.Zavolal jsem Peuegot servis, ti nasedli ,nastartovali a bez problému odjeli.Udělali záruční prohlídku,řekli mi,že nenašli chybu,přeprogramovali počítač a byl klid.Až letos v létě.Prostě nepravidelně ,dvakrát až pětkrát během třiceti kilometrů to zacuká (velmi nebezpečné při předjíždění) a pokud sešlápnu spojku,tak to zhasne.Někdy to neudělá nic třeba týden nebo 500 kilometrů.Pak zase 10- krát během 10-ti kilometrů.Čekám,až to jednou nepůjde nastartovat a nechám stát auto na cestě a to bude konec se značkou Peugeot.Peugeota jsem si kupoval po zkušenostech s peugeotem z Libye,kde tato auta, v přímo ďábelských podmínkách, při minimální údržbě sloužila naprosto spolehlivě.Teď jsem už skoro zoufalý a navíc nemám na to,abych platil šílené peníze jenom za zjištění závady.Jsem tedy vděčný za každou raduod někoho se zkušenostmi.Ještě jednou díky.Ivo Češek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná bych viděl vodítko v tom, jak to někdy nejede na všechny válce. Asi to začít hledat tam, kde se to ve finále projeví. Možná jiný typ svíček, kabely ke svíčkám a pak pokračovat dál. Chce to neklesat na mysli, spíš příčina bude nějaká prkotina, jinak by to našli na diagnostice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...