Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P307 - Návod - demontáž páček pod volantem


Pawllik

Recommended Posts

....proč to tu kurva někdo líp nepopsal ????

....Tak zdar a polepšete se! ????

Nechtěl by sis koupit třeba Ladovku? Mají hezký fórum: http://forum.ladaklub.com/ i když asi né, takovýho chytráka bych jim nepřál. Většina lidí za návod poděkuje poněkud jiným způsobem :bojim tak zdar a polepši se....

:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,no já to nemyslel zle,jenom že mi to zabralo čas,ale na něco jsem přišel.Myslím ,že u 307 odcházej ty páčky z tohoto důvodu:když chci blikat jen jako na dálnici,tak většina aut má funkciže páčka blinkrů jen tak propruží,ale není to trvalej blinkr,a takovou funkci u 307 nepozoruju,tam mi hned ten blinkr skočí natrvalo a proto se páčky respektive hlavně ten bílej kolíček rychleji opotřebuje.Mohli byho prodávat aspon samotnej,je to sice rozebírání ale jednou za 100000km by to šlo.Co vy nato,je to u vašich 307 taky tak.Tak zdarec filipson

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím!Problém s COMem má asi spousta majitelů P307(P206...).Příspěvek od

\"Pawllik\"je podle mně skvělý!

Já se snažím\"bílej plastovej kolíček\" šetřit tím,že při předjíždění a jiných malých změnách směru páčku blinkrů jenom namáčknu tím směrem,nenechám jí docvaknout do konečné polohy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím...mám taky 307ku a pochopitelně mě taky zlobí levá páčka..při zapnutí blinkrů,jen 3X bliknou a přestanou..fungují jen v určité poloze,která se navic dost blbě drží při zatáčení...když zapnu dálková světla,tak svítí max 3 sekundy a zhasnou...stejně tak mlhovky...pokud se mi je teda podaří rozsvítit :myslim..! tak se chci zeptat,jestli ten tvuj návod vyřeší i tento problém....předem moc děkuju Lukas69..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový problém co popisujes jsem ja nemel, jedine co jsem mel stejne jsou ty dalkove svetla, taky se mi za par vterin samy vyply, a bylo to spatnym kontaktem. Je to videt na obr. 11, takove plisky co jsou na kazde pacce. Nevim presne ktery z nich je pro dalkove svetla ale vzhledem k tomu co ti to dela by mohl byt problem v tom. U me stacilo jen lehce prihnout ten plisek a ocistit dosedaci plochy na plosnem spoji po kterem ty plisky jezdi.

Zalezi jestli ty dosedaci plochy na tom plosnem spoji uz nejsou vydrene, to by vesvetlovalo ty blinkry ze blikaji jen v urcite poloze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pawllik: včera mi ukázali na vrakovišti páčky, ale prý jsou někdy se třemi a někdy s dvěma konektory, tenhle byl 2007 (se dvěma). Jinak to vypadalo stejně jako v mém. Nedá se zjistit, jaké tam mám, jestli to půjde vyměnit? VIN: VF33C9HYB83721050 . Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ti moc nepomuzu, podle VINu jsem nasel pouze kodova oznaceni tech pacek ktere by ti tam mely pasovat.

6239V7 / 624276 / 6242F9

Nikde uz se ale nepise jestli maji 2 nebo 3 konektory.

Kdyztak jsi oddelej ten spodni kryt co je pod volantem a tam bys mel videt kolik jich tam mas..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový problém co popisujes jsem ja nemel, jedine co jsem mel stejne jsou ty dalkove svetla, taky se mi za par vterin samy vyply, a bylo to spatnym kontaktem. Je to videt na obr. 11, takove plisky co jsou na kazde pacce. Nevim presne ktery z nich je pro dalkove svetla ale vzhledem k tomu co ti to dela by mohl byt problem v tom. U me stacilo jen lehce prihnout ten plisek a ocistit dosedaci plochy na plosnem spoji po kterem ty plisky jezdi.

Zalezi jestli ty dosedaci plochy na tom plosnem spoji uz nejsou vydrene, to by vesvetlovalo ty blinkry ze blikaji jen v urcite poloze.

:myslimA myslíš,že to půjde nějak opravit,pokud to bude vydřené,nebo mám smůlu a budu muset koupit novej kus??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem to špatně napsal. Z celého toho bloku s páčkymi mu visely dva kabely s konektory. A nevěděli jsme, jestli já mám taky takový, protože měl i jiný blok a tam byly kabely 3 :-(

tie kable s konektormi su na airbag a klakson, na starych modeloch 307 su 3 kable-2 z toho su na airbag...priznam sa s 2 kablami som este nevidel ale v novych modeloch to moze byt...packy musis kupit take ako tam mas-podla vybavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 5 měsíců později...
  • O 2 týdny později...

Zdravim,

chcel by som pochvalit super spracovany navod (snad bude i u mna fungovat) a sucasne sa spytat Pawllika pripadne i inych co tuto opravu robili, ze ako dlho vydrzali takto opravene packy funkcne. Nepokazili sa nasledne v kratkej dobe (resp. po prehodeni tych bielych kolikov pripadne ta druha packa na stierace)?

A nahodou medzicasom sa niekomu nepodarilo zistit, ci sa tie biele koliky nedaju niekde kupit? Okrem vrakovisk samozrejme.

Vopred vdaka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...