Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování organizátorům


Recommended Posts

Také se přidávám k poděkování a kladně hodnotím organizaci. I místo srazu, kdyby bylo hezky tak by bylo asi ještě lépe. Musel jsem bohužel z důvodů že mi bylo blbě odjed už v sobotu navečer a tak ani nevím kdo vyhrál orienťák. Ale i tak se těším někdy příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj taky by mě to zajímalo, kdo to vyhrál, vim že matrix byl velmi brzo Z5 a před nima přijelo ještě jednou coupe, ale ty sem nepoznal, jinak taky děkuju organizátorům, sraz byl moc podařený, a nelituji toho že sem jel, ačkoli na poslední chvíli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc velké díky klukům a Vendulce za jejich čas, který věnovali organizaci srazu........neměl chybu. Nám ani nevadila zima, na tu jsme se vybavili. Spíš jsem se bála, že bude pořád lejt a to se naštěstí nevyplnilo.

Orienťák samozřejmě vyhrál Neon+ spolujezdec Marcel

Jinak s benzínem to bylo nakonec tak akorát ;)

Petra + Bohouš

[upravil dne 16/5/2010 Bohouš]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediné, co se dalo tomuto srazu vytknout bylo ne zrovna ideální pičasí. Co se týče ubytování - určitě spokojenost, obsluha v restauraci se snažila, byť měla místy docela honičku (100 hlav, to už je docela spotřeba), snídaňová nabídka lehce nadstandartní .......

Co se týče orienťáku, v našem voze byla lehce jiskřivá atmosféra zaviněná částečně výše zmiňovaným pičasím, částečně i nejmenším umíněným medvídětem a tak došlo k tomu, že jsem po prvním lehkém neúspěchu psychicky nevydržel a po odevzdání papírů odjel s rodinkou do Žleb na pouť, kde emoce vychladly - v žádném případě tedy orienťák neschazuji, v jiné konstalaci bychom jej asi též zajeli a byli spokojení.

Celkově tedy srazu i pořadatelům dávám velkou pochvalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja i Berkoff jsme poteseni, ze se vám sraz libil.Zaroven se omlouvame, ze jsme nedorazili byt to mame kousek. Bohuzel nam tento termin zhatila chemoterapie..Berkoffa jsem si teprve vcera privezla domu a nebylo mu dobre..Urcite se radi zucastnime srazu dalsiho. Cena kterou Berkoff slibil je urcite k dispozici, staci napsat adresu, na kterou ji mame poslat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky chci poděkovat všem organizátorům za supr sraz a jak už psali ostatní sraz supr... počasí naštěstí vyšlo v rámci možností.. ale mohlo být tepleji... :)

P.S fotky a pár videií co jsem natočil při slalomu umístím na FTP jak budu mít chvilku na to to protřídit a probrat. :super

Ještě jednou díky a v létě na dalším srazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už sme aj mi po menšej zástavke v Olympii dorazili domú.

Ja som sa tešil a mne nevadilo ani počasie bolo mi super(samozrejme celej rodine) a vôbec nelutujem že som tam bol aj ked len jediný slovák. moja vdaka patrí všetkým zučastneným a hlavne organizátorom obsluhe (že dokázali klučkovať medzi nezbedníkmi) a vôbec fakt perfektné

dík dík dík

durko

Ps: super spoznal som kopec nových tvári ktoré viem priradiť k nickom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky děkujeme s Aluškou všem organizátorům za velmi dobře uspořádaný sraz, byť jsme tam byli jen v sobotu. :potlesk:potlesk

Jediné chyby (které organizátoři nemohli nijak ovlivnit) byly 2. A to chladné počasí a prohra našich se švýcarama v hokeji. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj atmosféra byla super,i já děkuji za velice povedený srazík a příště snad čas dovolí být déle. Jinak zároveň děkuji Punkáčovy za povíšení mého lvíčka o kousek výše co se týče výbavy vozu,tempomat namontován a šlape skvěle,stejně tak jeho skvěle vymyšlený otáčkoměr :super:super .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...