Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní okno / dveře 407 sw


daja535

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...

Dírku na nouzové otevření jsem našel, je schovaná pod stříbrnou lištou, chtěl jsem to rozdělat, ale začalo to fungovat. Tak to rozeberu a prostříkám sprejem na kontakty.

 

 

Mám to opravený, byly z oxidovaný kontakty ve spínači (ovladači) pátých dveří, kolíčky v tapecu vydržely.

Upraveno uživatelem radimrepka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 2 měsíce později...

Caues vsici,

 

zase otevru topic.. Ja mam problem opacny, jak se auto prohreje na slunicku a otevru sklo na patejch, na mi nejde zabouchnout.. samotnymu by mi to nevadilo, ale problem je v tom, ze se nechce zamknout auto.. Topic jsem procet a resi se jen mikrospinac, kdyz nejde otevrit sklo, ale resil nekdo problem opacny?? ja jestli mam hledat zradu v zamecku (na pohled je to vsechno plastovy, tudiz na prd) nebo zkusit vymenit ten mikrospinac.. Uz mi to parkrat udelalo,  v drtivy vetsine se to pak spravilo samo, ale tentokrat to trva delsi cas a zacina me to kakat, protoze nezamykatelny auto je mi venku k prdu..

 

Diky za tipy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Zdravim, tak ten link na ten mikrospinac zadniho okna z GM elektronic uz nefunguje, Nasel jsem ho pod nazvem 

Mikrospínač ZIPPY ADW-N2S-00E1-EA002-Z a prodavaj ho zde:

http://www.gsmcentrum.cz/mikrospinac-zippy-adw-n2s-00e1-ea002-z?utm_source=srovname.cz&utm_medium=srovnavac_cen&utm_campaign=feed

Upraveno uživatelem Georgew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Ahoj, tak mě taky nejde otevírat sklo tlačítkem na okně, dálkou to jde normálně. Měl jsem to včera rozdělaný, tak sem hodím pár fotek a poznatky co se mi podařilo zjistit:

-mikrospínač mám ok, i při proměření ok. Je vložen do kolíbky, která při stlačení s ním pohybuje nahoru a dolu, tím ten spínač sepne

DSC_0890.JPG

 

 

 

 

Dráty jsou vyvedeny zevnitř skla a připojeny ke sklu pod mechanizmem stěrače, následně jsou vedeny přes okno "vyhřívacími pásky" a jsou to ty nejvíce na kraji, které vedou kolem kraje celého skla a potom pod tím začerněním. Tam mám jeden vodič přerušený a podařilo se mi tu černou barvu odškrábnout a získat funkční kontakt k mikrospínači (na fotce v kroužku, druhý kroužek je kam se musím napojit). Chci teď koupit vodivý lak a domalovat kontakt přes začerněnou plochu vrchem

DSC_0891.JPG

 

 

 

 

kontakty vedou tedy po obvodě skla a jsou napojeny pod třetím brzdovým světlem. Jsou to zelený tenký vodič a bílý vodič v kroužkách

DSC_0888.JPG

 

 

 

 

snad to někomu pomůže. Až aplikuji vodivý lak tak dám vědět, jestli to funguje...

Upraveno uživatelem vita12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Ahoj kdyby to někomu pomohlo. Shnil mi mikrospínač okna a nešlo otevřít. Vedou do něj dva drátky. Na jeden asi ten hnědý se přivede proud a pak se odemkne prostředním tlačítkem. Ale jak jsem zjistil je třeba vychytat správný okamžik a prostě zkoušet, no dvě hodiny utrpení. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj, také mám problém s otvíráním zadního skla. Nefunguje mikrospínač ani klíč. Klíč dělá to, že když chci odemykat zadní sklo, odemyká auto. Původně jsem myslel, že jde o vadu klíče, ten mám tedy už nějakou dobu nový. Odpojil jsem i mikrospínač, dle doporučení tady, aby šlo otvírání aspoň přes klíč, a stále nic. Stěrač mi delší dobu nefunguje, ten bude zarezlý, ale napřed potřebuju otevřít sklo, abych se na něj lépe dostal. Mikrospínač byl celý zoxidovaný, zkusím ještě proměřit ty 2 drátky, na které je dobrý přístup. Máte ještě nějaké rady?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mě se při otevření zadního skla dálkou taky odemkne auto. Takže dálka ti funguje. Co ti nefunguje je mechanismus otevírání. Tipnul bych si na špatný kontakt na vodičích co vedou k elektromagnetu u západky, nebo přímo přerušený drát. Případně i pojistka (nevím která).

K mechanismu skla i ke stěrači se dostaneš jedině sundáním plastového krytu na 5-tých dveřích. Je myslím nacvaklý pomocí těch plastových blbinců, co se při každém oddělání musí vyměnit. Koupíš je snad v každých autodílech, případně na "autorozvody.cz" jako příchytky ROMIX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...