Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 HDi - MilanF1 - 550 000 km - Příběh končí


MilanF1

Recommended Posts

Emise byl boj. Velký boj. Nakonec jsme naměřili hodnoty, které vyhovují.  No jo, stav tachometru bohužel neni jen číslo. 

Technická v pohodě. Drobné vůle na nápravě, o čem vím, drobné netěsnosti a koroze podlahy kufru. 

Perlicka: ráno mi praskla žárovka, tak jsem ji narychlo měnil během měření emisí. 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • MilanF1 changed the title to P306 HDi - MilanF1 - 550 000 km - Příběh končí

306 sice jezdí , ale občas si vezme vodu. Špatně zavírá kufr, nevraci se klíček ve spinacce, nejde klima, nefunguje sahara, nejde vyhrev sedaček atd.... začal jsem koukat po nástupci a už je doma. 

Bude mi po 306 HDi smutno. Společně se mnou najezdila přes 300 000 km. Nechala mě jen jednou, mou vlastní chybou. Spolehlivější auto mít nikdy nebudu. Ale je čas na změnu. 

308 má mnohem lepší podvozek, můj komfort z 306 neutrpěl, ba naopak. Ve finále samá pozitiva. 

20230409_174200.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se bojím až ten den přijde. Mám se svou najeto přes 140tis.km. Ale doufám, že po tvé lehké péči bude zase k světu a ještě s chvíli pojezdíme. :myslim 

Rozepiš se trochu té 308mě. ;) Poznal jsem akorát, že je to 308ma v activu před faceliftem. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

308 Active, červená Ultimate, 1.6 HDi 68 kw, tedy bez Adblue. Rok 2014. Destovy senzor, světelný senzor, 4x el. okna, samozřejmě dvouzonova klima a tempomat, vyhrev sedaček, navigace. 

Obouchane auto,  chce péči, ale spodek auta bez koroze, není po velké bouračce, ale hodně se lakovalo dílů. Najeto 190 000 km, před rozvody. Ale za luxusní cenu. Nemohl jsem odolat. Na cesty do práce ideální auto. 

Původně jsem chtěl 308 z roku cca 2010 a ideálně HDi 100 kw... Ale model T9 je jiná liga. 😎 Takže ten slabý motor mně nevadí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na pospíchání máš GTI ;) Ta 68kW bude jezdit do 5l na pohodu. Ani jsem nevěděl, že do toho ještě tenhle motor dávali. Kosmetiku si pořešíš a jestli byla za dobrou cenu, tak není co řešit :super   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...