Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

ESP/ASR chyba systemu ... a ABS chyba


nsbojovnik

Recommended Posts

Ahoj, pochvaloval jsem si jak mi 407 šlape bez potíží, ale včera mi začala taky show na přístrojovce - začaly se mi tam objevovat taky chyby ESP, ABS, dokonce i chyba brzd a tempomatu... :myslim

Jedinou věc co jsem den předtím dělal bylo zkoumání co mi chrastí v kufru - našel jsem nalevo za přihrádkou nějakou krabici s elektronikou, která byla tak nějak podivně rozložená a já s ní trochu hýbal, když jsem zjišťoval co by to asi mohlo být. Netuší někdo co v té krabici je?

Nemůžou tyto chyby souviset s tím, že mi přibržďuje levé zadní kolo? Plánoval, jsem, že se na to o víkendu podívám... Nebo jsou vadné spínače v pedálech, případně snímač na brzdách? Jsem z toho všeho celkem zmatený. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Tak a rovnaky problem aj u mna, sice len zriedkavo no coraz castejsie. Vymenim snimace to nie je problem. Viac ma vsak trapi, ze odkedy pocitujem tento problem tak sa mi zacala 407-ma spravat cudne na volnobeh(napr. pri vyradeni do neutralu, zosliapnuti brzd) : volnobezne otacky v tychto pripadoch zacnu kolisat od 800 do 1000. Urcite pojde auto na diagnostiku, len sa chcem opytat ci sa niekto stretol s podobnym problemom. Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...prosim o radu...mne najprv sem tam blikalo abs a esp faulty...ale ked som vypol motor chvilu pockal tak to niekedy zmizlo...ale pri poslednej 1600km trase, ked som dosiel sem do france, odstavil auto pred hotelom a rano nastartoval uz to svieti stale ...mam nabehanych 195 000km..vdaka. a este ked som bol s tym tu na diagnostike, tak ti magori francuzky mi povedali ze mi odisla komplet riadiaca jednotka abs a esp...ale tomu sa mi nejak verit nechce...

[upravil dne 22/7/10 majco407]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no skusim na tom dojst domov a dam to este na svk. do servisu...lebo tu som pre nich len cudzinec a tak preco nezarobit na mne...ozaj len ma tak napadlo, nemoze to suvisiet aj s tym ze tam mam sirsie gumy...dal som tam..225,50r17...a mali by tam byt bud 205,60r16...alebo 215,55r17...neviem len ma to tak napadlo...ci to nema nejaky vplyv na to...auto sedi super , jak pribite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak snad tie cidla...asi to nebolo este nikdy menene...a vymenim hned aj to cidlo na brzdovom pedali...nech mam istotu do buducna...ale najviac ma stve , ze od kedy mi tam svietia stale tie dve hlasenia ,abs a esp...tak sem tam zacina kontrolkove peklo, naposledy vcera...komplet vsetko zacalo svietit a pipat..aj stopka...uz som z tej elektroniky zufaly...a najhorsie je ze ked som na dia. tak auto funguje bez zavad , tak nevedia prist na chybu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravím, takže mám taky problém s ESP. Vždy jednou za čas se při jízdě objeví ppřeškrtnutý znak ESP z nápisem ESP fauty, po vypnutí a následném zapnutí motoru je vše ok, dokud se při jízdě neobjeví hlášení znovu.. Jedná se také o vadné čidlo a je třeba na diagnostiku? Jestli ano má někdo v Olomouckém kraji diagnostiku nebo jít do Peugeout Ol?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...