Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 Alpine White-trosku zmeny


Brian

Recommended Posts

GRiMx: dik moc barva takova protoze sem mel koberec od kamosa zadarmo a ta modra se mi celkem libi budu casem ladit interier do modra tak proto a ta ozvucnice byla moje prvni prace s laminatem!

čakom:dik moc a jeste moc prace na tom je! narazniky zadni je hotov nachystanej do lakovny predni sem dneska zakytoval a o vikendu ho asi natru laminatem tak se to hne ted mam natazeny vazy v koleni tak zadnej sport bude vic casu na auto chtel bych je pres leto uz mit na aute! nevim jestli mam davat i kridlo nebo ne asi ne libi se mi takovej hladkej zadek:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky jo ja vim taky ho chci dat dolu ale musim nasetrit nechci davat jen pruziny chci komplet podvozek! a ty mas pevnej nebo stelovak? a o kolik to mas dolu?a co zadek kdyz posadis nekoho dozadu neni moc nazemi? skusim mu pisnot dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předek mám podvozkem o 100mm s prodlouženym nárazníkem o 150mm a zadek o 50mm tam se přesadila torzka, když naložim 5 lidí do auta tak mi kola drhnou o plast. podběh, njn hold 16 :-D ale chci to ještě posadit a dodat přídavný pružiny a tvrdší tlumiče, aby ten zadek byl taky tvrdej, jinak mám štelovák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte prosim o pomoc

muj milacek Peugeot 405 2,0 SRI rok vyroby 1994 je po nehode a musel sem ji hodne opravovat, musel jsem menit i kabelove svazky motoru a nejak uz si nepamatuji kudyma presne vedly, tak prosim vsechny co ji take maji esli by mi nafotili detajlně prostor motoru. moc dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste druha strana! na motoru se jeste dela nez pujde do auta pretesneni vany,novy tesneni pod sani,pod svody,novy svicky,kabely ke svickam,filtry,tesneni pod vyko ventilu,novy tesnici krouzky na drik ventilu,filtr Pipercross tak snad bude pak krasne slapat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...