Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 Alpine White-trosku zmeny


Brian

Recommended Posts

Tymi kolesami si to totalne zaklincoval:o

Ten cerveny spodok pekna prplacka, nikto to nevidi, ale potesi to :) ...

...modru farbu nemusim, ale to je cisto vec vkusu, ak sa ti to paci, to je hlavne, v kufri pekna robota taktiez :super

...a si to sem riadne naladoval :D:D

Akurat ten vyfuk sa mi zda moc nizko a moc velky :nevim

[upravil dne 27/4/10 Qcko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci tě strašit,ale asi nevydrží.Já to zahlazoval asi na 20X:D Jedině svařit,na tenhle plast se laminát moc nechytá.Já dokud jsem měl nárazník sundanej O.K,ale jak byl na autě tak bylo hned po něm,někdy i hned jak jsem ho dával na auto....Největší problém je,že se nárazník za jízdy hýbe dostává i dost zabrat od kamínků a podobně...Ale třeba to vydrží,nebudeme předbíhat;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,taky jsem tam dával laminát,dával jsem kit se skelným vláknem,zkoušel jsem našroubovat a nalepit dovnitř kousky plastu....ale ten otvor po té ozdobné liště je prostě hluboký na to aby to drželo.Já to dělal tak že jsem sehnal stejný plast jako je na nárazníku,ten jsem nastřihal a nařezal na pásky a pak to pájkou svařil dohromady....drží to dobře,nikde žádnej problém.Vlastně jeden jo,v zimě mi popraskal spodek,ale ten byl jen kytovanej;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...