Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

405 Alpine White-trosku zmeny


Brian

Recommended Posts

Tak tohle je moje 405 koupil sem ji od rodicu tehdy mela najeto 80tis je to 1.8 Benzin 74KW rok 94 byla dovezena z Nemecka kde ji mel nejakej deda kterej ji bouchl na predek rozbyl jen svetlo a chladic a poslal ji do sveta! v teto dobe ma najeto 152tis Km a na motoru je spatnej pistni cep takze trochu klape ale uz je nachystanej jinej motor kterej ma 135tis takze se bude prehazovat jinak nejaky upravy sportovni tlumic vyfuku RS-type prumer koncovky 10cm sportovni vzduchovej filtr no name ale ten uz je pryc pujde tam Pipercross ale to az casem v interieru volant R-type s nabou Issota pedaly R-type pak audio srdicko autoradio Sony MEX-DV1500U dotykova obrazovka Dietz repro ve dverich Sony Xplod 13cm vzadu Magnat bull power 25cm na zadnim operatku PS2 a v kufru subwoofer Fli 15 38cm a dva zesilovace Magnat rap bull 4 kanal a Mac audio 2 kanal. podvozek zatim bez uprav chysta se sportovni snizenej podvozek bud stavitelnej spax nebo Jom a nebo pevnej Cobra sport kola 17 Platin P61 a pneu Nankang 205/40 tak sem postupne pridam nejaky fotky jak se to rodilo a stale rodi dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...