Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktuálně o všem II.


Alesek

Recommended Posts

stačit bude, já měl dokonce jen 40Ah 360A a taky stačila. Ale když už jí mám měnit tak se řídím podle cenového rozdílu. Naposledy sem se rozhodoval mezi 45 a 55Ah, rozdíl v ceně necelé 300kč takže sem bez váhání vzal tu silnější, už jenom pro ten pocit a hlavně trochu jistější starty v zimě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Taky bych spíš vzal tu silnější, přece jen v zimě, nebo tak je ten start maličko náročnější a ze zkušeností vím, že se občas těch pár ampér navíc hodí :) 

 

Jinak bych se chtěl zeptat, nevíte někdo, jestli tvarově sedí na S1 přední podběhy od uchycení tlumičů dopředu s kastlí S2?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ano, ale liší se jen v malých detailech, takže ty hlavní části jako je ten plech pod jednotkou jak je ten otvor na nádobku ostřiku a druhá strana to samé se dá použít. Šlo mi hlavně o to, že na mém Pežotu to bylo dost prohnilé a mám tu jednu S1 kastli kde to bylo skoro úplně zdravé, tak se to zkombinovalo a rozdíl mezi tím je prakticky nulový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...