Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrola před technickou, servis po 20kkm


Jukata

Recommended Posts

Zdravím:) mám takový, zřejmě častý dotaz. Potřeboval bych kontrolu před technickou, pak na mě bliká klíček na palubce s tím, že mě čeká kontrola po 20kkm, od poslední kontroly vím, že mě čeká výměna zadního stabilizátoru (reps. nešla udělat zadní geometrie, a prý kuli tomuto). No a nakonec mi auto žere olej a zdá se, že by to mohly být stírací kroužky. Tak tohle všechno bych potřeboval:) a ještě myslím, že by to chtělo nové lanovody k ruční brzdě a i trochu ji zkontrolovat. Posledně mi měnili kotouče ňácí šmoulové a od té doby mi přijde, jako by někde drhly, protože, když dojedu, ozývá se od zadních kol takové praskání, jako když stydne rozpálený kov..

Kolik by to tak mohlo všechno stát? Díky za info..

Také by mě zajímalo, zda jako platnému členu peugeot clubu se poskytuje nejaká slevička:) Děkuji moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče technické,servisu po 20tis,zadní nápravy,z brzd,v tom neni žádný problém.

Je však škoda dělat olej....když to olej žere a je třeba motor rozebrat.Tam se cena bube odvyjet podle závady,já osobně si myslím,že to budou gufera ventilů (většinou to tak je).

Čepy z nápravy cca 900kč/kus,geometrie 1060kč,lana ruční brzdy cca 600/kus

Členům Peugeot clubu dáváme slevu 10% na práci i materiál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...