Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ubytování - aneb kde a s \"kým\" chcete složit hlavu


Recommended Posts

Marcel505: nejsem si vědom toho že by ji někdo zamykal! Po odjezdu majite z kempu bránu pouze zavřel.

jarajarda: ano, všech bezpečnostních rizik jsme si vědomi, takže můžeš klidně spát. Raději mi ve vláknu \"Sobotní večeře\" upřesni jídlo pro tvého kamaráda. Díky

Pe.Tr: minulý sraz na Seči byl na začátku května, tento v půlce a to je co se týče počasí veliký rozdíl. Přimotopy snad nebudou zapotřebí. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Marcel505: nejsem si vědom toho že by ji někdo zamykal! Po odjezdu majite z kempu bránu pouze zavřel.

Béďo, proto jsem psal:

Původně zaslal: Marcel505

DŮLEŽITÝ DOTAZ: Zamknou nás v tom areálu na noc jako minule? Teda aspoň jsem minule měl ten dojem, že nás zamkli...

Tenkrát odjel a podivně tu bránu zaklapl, tak jsem se radši ptal. ;)

Nešel jsem zjišťovat zda je zamklá nebo ne... Musel jsem jít spát s Marlinem... :)

[upravil dne 10/5/2010 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

mame pro tebe :-)

To je na mne?Asi máš na mysli tu udici.Beru to jako překvapení pro Kubíka.A taky se těším na nějaké ty vaše dobroty,už prý můžu zkoušet jíst všechno,tak jestli něco zbyde tak rád ochutnám,samozřejmě že taky něco přispěju. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...